Sayfa 926/963 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 7,401 - 7,408 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

Karadenizde 153 milyon metre küp ilave gaz bulunmuş. Haydi hayırlısı... )

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    gaz ilede ipek işi olmaya bılır. olurda ipeke varlık fonuna devrolur kasadaki para ıle gaz sahasına yatırım yapılır işte o zaman hersey sıl bastan konusulur. kozaa gruubunun kasaSINDA POARA DOLU VE BU PARA BENCE BÖYLE HAYIRLI BIR YERE HARCANABILIR :D TABİ BU BENIM KENDIO MABADIMDAN UYDURDUGUM BİR HİKAYE :D
    Fikir güzel neden olmasın. İPEKE nin iştigal konusuna uyar. Olurmu olur. Gün doğmadan neler doğar demişler.

KONAK Maden Sahası Projesinin hayata geçmesi KOZAA kadar IPEKE ye yarıyor. Hayırlısı.

3.  Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    Karadenizde 153 milyon metre küp ilave gaz bulunmuş. Haydi hayırlısı... )
    Sn agg;

Sizin hesap şaşmış.

153 milyon M3 değil.

Sizin zikrettiğiniz rakam yanlış

135 Milyar metre küp yeni ek Doğal Gaz Rezervi açıklandı bugün.

Arada tam Bin kattan fazla fark var.İnsaf !

Yeni keşfedilen miktar çok büyük.

Türkiye’nin yıllık tüketimini sadece bu yeni keşfedilmiş rezerv tek başına tam 3-4 yıl karşılar.

Önceden keşfedilen miktarlar da cabası.

Yüce Milletimize Hayırlı Uğurlu Olsun.
    Son düzenleme : Hisse; 04-06-2021 saat: 22:18. Sebep: Correction

4. Sanki gazi ipeke mi çıkartacak.Tamamen psikolojiye oynanıyor.. Daha önceki gaz haberlerinde ne olduysa yine aynısı olur.Paxartesi yüksek hacim ile millete yine aşağıdan almak üzere mal itelerler.Mahkeme neticelenecek..ondan sonra esas film başlayacak.. sadece anlik atraksiyonlaru izliyoruz.Olayı böyle okuyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Haftaya neler neler konuşulacak...
    şimdiden hayırlısı olsun...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Esas hareket KOZAA da oldu, hareketin bulunan gaz ile ilgisi kısıtlıdır. Konak Maden sahası ile ilgili olduğu anlaşılıyor. Gaz ile ilgili olsa İPEKE daha çok giderdi. İşletmeci KOZAA olduğu için ilk olarak bu şirket etkilendi. İPEKE de bu gelişmeden KOZAA kadar etkileniyor. Gaz muhabbeti biraz geyik muhabbeti oldu.

KONAKLI Maden Sahasının ruhsatı KOZAA/ İPEKE/KOZAL a ait. Grup işletme yetkisini KOZAA ya devretmiş. KOZAA işletmenin %70 ortağı, %30 Kanada şirketı TECH ortak edilmiş. KONAKLI önemli bakır ve altın maden sahası. İPEKE için KOZAA nın sahayı işletmesinde bir sorun yok, bu iki şirket içi içe. KOZAA nın %52,25 ine İPEKE sahip.

Yeni bir konu değil. Her türlü maden rezerv çalışmaları bitmiş, geçmişteki malum dava süreci nedeni ile işletilmesi başlamadan askıya alınmış bir maden sahası. Bu konu ile ilgili gelişmelerin olduğu biliniyor. Getirisi önemli olacaktır.
    Uzun süredir İPEKE tahtasında yukarı aşağı hareketler var.

İPEKE nin ödenmiş sermayesi KOZAA dan daha küçük. Dikkate alınmasında yarar var.
    Son düzenleme : agg; 05-06-2021 saat: 07:04.

7. Geçmişteki gaz haberlerinde ipeke diğer enerji şirketleri ile yukarı gitti. Dün eneji şirketlerinden zoren düştü petkim sabit. Kozadaki artışa bakınca ben de olayın konak projesi ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Yalniz kozaa ve özllikle ipekenin çok gerilerde kaldığını düşünüyorum. Konak projesinde gelişme varsa çok büyük bir proje milyar dolarlar. Kağıtı yukarı vurun da biraz milletin ağzına bal çalın. Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    istinaf mahkemesinden sonra kozaa nın 6 yıl sonra konaklıda adım atması artık kozaa grubunun hareketının geldıgını, ellerındekı ruhsatlarda agresif rol oynayacagını göstermektedir.Cuma günü kapanısa dogru 2 adet petrol ısletme ruhsat haberı düştü, Farklı firmalara ait olmasına ragmen haberın düşmesi ilgincti. ipeke 2 adet aktif tpao ile ort 8 tane kuyusu mevcuttur. AR/İPK/X/4762 Arama Ruhsat sahasından gelecek güzel haberleri beklemeye devam edicegim...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Sayfa 926/963 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •