Sayfa 938/963 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 7,497 - 7,504 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...-ve-uretim-a-s
    Burdan ipek enerji hangi şirketlere ortak yüzde kaç.
    Bağlı ortaklıklar kisminda yazıyor.
    Şimdi bu yanlismi yani

M2010J19SG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...-ve-uretim-a-s
    Burdan ipek enerji hangi şirketlere ortak yüzde kaç.
    Bağlı ortaklıklar kisminda yazıyor.
    Şimdi bu yanlismi yani

M2010J19SG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tam olarak yanlış değil eksik, hepsi birbirine girit.yani sadece koza maden iştirak değeri geçerli .diğer taraf bağlı ortaklık oradan da 2,750 gibi bir değer var

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Konak projesinde yapılan sondaj sonuçlarının belli olması yakındır.Kozaa da pişer bize de düşer.Koza tahtalarının kıpır kıpır olmasının
    temel sebebi budur kanaatindeyim.Teknik olarak dipten dönüş sinyalleri üretmeye başladı.Muhteşem bilançoyu ayrı bir peryotta fiyatlayacağız.Gelinen noktada sıkı tutunun... kusursuz fırtınanaın arefesindeyiz.

4. Yordu. Bakalım önümüzdeki günlerde hangi fiyatlamaları göreceğiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Muhteşem bilanço muhteşem gelmedi maalesef. Sondaj hedeflerine Kasım sonunda ulaşılması planlanıyormuş faaliyet raporuna göre.
     Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Konak projesinde yapılan sondaj sonuçlarının belli olması yakındır.Kozaa da pişer bize de düşer.Koza tahtalarının kıpır kıpır olmasının
    temel sebebi budur kanaatindeyim.Teknik olarak dipten dönüş sinyalleri üretmeye başladı.Muhteşem bilançoyu ayrı bir peryotta fiyatlayacağız.Gelinen noktada sıkı tutunun... kusursuz fırtınanaın arefesindeyiz.

6. Arkadaslar ipeke icin twette biri 72 tl fiyat vermis. Bir yil önce. Beklenti de sögut madeni imis bu sögut madeni ile ilgili bisey bulamadim. Gubrenin madeni once kozaninmis mahkeme gubreye vermis. Bu konularda bilgi sahibi olan varmidir. Neyin nesidir.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by gunesdogdu48 Yazıyı Oku
    Arkadaslar ipeke icin twette biri 72 tl fiyat vermis. Bir yil önce. Beklenti de sögut madeni imis bu sögut madeni ile ilgili bisey bulamadim. Gubrenin madeni once kozaninmis mahkeme gubreye vermis. Bu konularda bilgi sahibi olan varmidir. Neyin nesidir.

Sanirim sögut olayi gubre icinmis yanlis anlamisim.

8. Bu hisse son zamanlarda KOZAL'ı KOZAA'ya göre daha çok takip etmeye başladı maalesef. KOZAA'dan son 1 seneki ortalamasına kıyasla %10 %15 falan geride kaldı. Belki KOZAA'da farklı bir tahtacı vardır, ama büyük ihtimalle KONAK madeni kaynaklı bir ayrışma var. Tahta iyice sığlaştı, özellikle sabah seansında kademeler bomboştu. KONAK madeninden iyi bir haber gelirse KOZAA kadar gitmese bile bu da iyi gider diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 938/963 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •