Sayfa 514/963 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Arda41 Yazıyı Oku
    4.86 4.74 4.62 benim hatırladığım.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    4.62 4.74 arası tutunuyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Ben ipekler satilana kadar burdayim. Su anda yerimden hic kiprasmiyorum. Cunku satilinca bu kagit en az 3 tavan cekecek ben de cigarami tutturup izleyecegim...Atin bi kenara cokun calinin dibine bekleyin.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Saygılar.

3. Karar verdim biriktirdiğm herkurusa ipek alıp bekliyecem ..madem mahkeme var TMSF var elbet birgün satış haberi de olur yapacak bişey yok daldan Dala atliya atliya tükendim elimizdeki ucbeskurusu ipne sökülerek yem ettik

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yanılmıyorsam,kasım 2 sinde Türkiyede fetö davası ,29 un dada ingilterede kozal a ait dava olacak,cinali kardeşimizden ricam salı günü bilirkişi raporu gelip gelmediğini kontrol etmesi ve burda bizlerle paylaşması.....

Türkiyede dava sonucu belli olmayan bir duruşmada ingilterede nasıl bir karar çıkması beklenebilir.... eğer karar çıkarsa ingilteredeki mahkeme içinde çok önemli bir mihenk taşı olur,kozal şirketi içinde önemli bir koz olacaktır.
    ve Türkiyedeki mahkemede en büyük engel,telofon görüşmeleri için bilirkişinin daha raporunu sunmaması. eğer bu rapor mahkeme sürecine kadar yetişmezsse bilirkişi hakkında ciddi şüphelerim olacak...
    Biz hissedarlara düşecek en önemli görev Cimer ve adalet bakanlığını kozal-kozaa-ipek hissedarı olarak uyarma görevi olacaktır.

5. Deniz bey iyi akşamlar bi grafik ve pastayla ipegi yorumlayabilirmisiniz bugün zarar büyük .. teşekkürler

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

kozal-kozaa- ipek hissesi sahibi arkadaşlarım haftasonu cinali arkadaşımıza söyledik,akın ipek fetö davasında bilirkişi raporunun gelip gelmediğini bize bildirmesini istedik,sağolsun bizi kırmadı ve ilgilendi.30.10.2018 tarihi itibari ile bilirkişi raporu hala gelmedi ağustos ayından beri bilirkişi raporu hala hazırlanmadı,hazırlanmadığı için eğer gelmezse dava yine büyük ihtimal ertelenecek.kasım ayının sonunda ingilteredeki davada biz ne diyeceğiz,fetö şüphelisini bize iade edin,adama soracaklar siz bu adam hakkında karar verdinizmi,biz ne diyeceğiz,bilirkişi inceliyor...sizce ingilteredeki mahkeme ne der ?...
    sonuçta bir yargılamada olumlu yada olumsuz karar en hızlı sürede verilmeli.buna en büyük engelde şu an gözüken bilirkişi raporunun gelmemesi....
    lütfen kozkozal-ipek hissedarları bireysel olarak,durumu kendi cümlelerinizle,Cimer ve Adalet bakanlığına şikayet edin.duruma dikkat çekmeliyiz. ne kadar çok şikayet giderse okadar etkili olacağı kanaatindeyim.
    https://www.cimer.gov.tr/

adalet bakanlığının mail adresi [email protected] ama e-devlet üstünden yaparsanız daha etkili olur

kozaa hissesi sahibi olarak ben başvurumu yaptım.
    bu durumdan şikayeti olan bütün hissedar arkadaşlarımı bu vatandaşlık görevine davet ediyorum

8. enfelasyon/haberi/ne/zaman/geldi/seans/bittikden/sonramı

Sayfa 514/963 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •