Sayfa 902/963 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Of of Yarin Cokus var yine. Wallstreet Cokmus Vedeliler cokmis Dolar Ucmus. Bir 5% daha duser bu Lanet

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Berbat performansının devamını bekliyoruz lanet kağıt.. İpek nazlıymış .. Onun nazının taaaa ....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Beş para etmez bir kâğıt olduğunu tekrar kanıtladı. 5-6 kat çıkan onca kağıda rağmen beş kuruş artmayip sonra ilk fırtınada %25 e yakin geri geldi. Piyasa spek gelsin beni opsun diye sıraya girdikçe bu döngü değişmez...

4.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Beş para etmez bir kâğıt olduğunu tekrar kanıtladı. 5-6 kat çıkan onca kağıda rağmen beş kuruş artmayip sonra ilk fırtınada %25 e yakin geri geldi. Piyasa spek gelsin beni opsun diye sıraya girdikçe bu döngü değişmez...
    Madem öyle sn theosos neden 10 yıldır buradasınız ?

5. Arkadaşlar 2004 den beri bu guruptayim..2008 den beridir ipekteyim..Herkeze benim kadar sabredin diyemem..Fakat burada yazilanlara itimat edip karar verirseniz speğin kucağinda hoplarsiniz..17 aralik zamaninda her şeyimi kaybettim..O zamanlar formda meşhur ft2 ve ūstad vardı..Çok güzel oynadılar..akabinde krediye girdiğim için sadece paramı değil krediyi ödemek için evimi ve yazligımı sattım..daha sonra 50 kuruştan aldiklarimi hala tutuyorum..Bu grubun artıları her geçen sene artiyor..Herhangi bir satìş durumunda yada genel kurulun toplanabileceği yeni yönetimle kagidin nerelere gelebileceğini herkez biliyor..sadece sabır..
    Yatırım tavsiyesi olmadi..olamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Burada kaçıncı defa milleti uyardigimi unuttum artik...

Ama bu uyarilarin coğunda bazı şeref yoksunlari gelip millete sattirmaya mi çalışıyorsun, elinde var mi, vs. sekilde sacmalayip durdular....

Olan biteni ezberledik artik... Hep ayni hikaye...

Ve tekrar soyleyeyim; bu kağıda bu kadar ilgi gösterildigi sürece bu hareketler hep böyle sürüp gidecektir... Maalesef bu kâğıt büyük oranda vurkac kağıdı. Sadece aşırı sabirliysaniz en az 1-2 yıl durabiliyorsaniz kâğıttan karla çıkarsınız... Yoksa kısa vadede çıkmayı bilmiyorsaniz disiplinli bir trading stratejiniz yoksa spek adamı tarumar eder...

Kağıda ilginin azalması lazim, kısa vadede tek çıkış yolu bu...
     Alıntı Originally Posted by egoss69 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 2004 den beri bu guruptayim..2008 den beridir ipekteyim..Herkeze benim kadar sabredin diyemem..Fakat burada yazilanlara itimat edip karar verirseniz speğin kucağinda hoplarsiniz..17 aralik zamaninda her şeyimi kaybettim..O zamanlar formda meşhur ft2 ve Å«stad vardı..Çok güzel oynadılar..akabinde krediye girdiğim için sadece paramı değil krediyi ödemek için evimi ve yazligımı sattım..daha sonra 50 kuruştan aldiklarimi hala tutuyorum..Bu grubun artıları her geçen sene artiyor..Herhangi bir satìş durumunda yada genel kurulun toplanabileceği yeni yönetimle kagidin nerelere gelebileceğini herkez biliyor..sadece sabır..
    Yatırım tavsiyesi olmadi..olamaz.
    Bakin yukarıda ne demisiz, 1-2 yıl...

0,5 kuruş değildir o 0.40 kuruştur... Neyse 0.5 kuruş olsun istersen ama bu seviyeden mallananlarin yüzdesi binde bir bile değildir...

Ve ne derseniz diyin, son bir senede beş para etmez bir ton kağıdın 5-6 kat yaptığı bir ortamda bu kağıdı savunmanin bir manası yok... Görüp görebileceğin en büyük çete ve manipulatorler var bu kâğıtta... Ve bu manipulatorler günlükçü KY kanıyla besleniyor...

Sizin gibi 15 sene bekleyemeyecekler burada yem olmakla karşı karşıya... 10-15 senedir bekleyenlerin de reelde karda olup olmadığı tartışmalı.... Ornegin 10 sene once bir ara 7.xx lerdeydi 1.xx lere düşmeden... Oradan alan ve bekleyen külliyen zarar da...

7.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Bakin yukarıda ne demisiz, 1-2 yıl...

0,5 kuruş değildir o 0.40 kuruştur... Neyse 0.5 kuruş olsun istersen ama bu seviyeden mallananlarin yüzdesi binde bir bile değildir...

Ve ne derseniz diyin, son bir senede beş para etmez bir ton kağıdın 5-6 kat yaptığı bir ortamda bu kağıdı savunmanin bir manası yok... Görüp görebileceğin en büyük çete ve manipulatorler var bu kâğıtta... Ve bu manipulatorler günlükçü KY kanıyla besleniyor...

Sizin gibi 15 sene bekleyemeyecekler burada yem olmakla karşı karşıya... 10-15 senedir bekleyenlerin de reelde karda olup olmadığı tartışmalı.... Ornegin 10 sene once bir ara 7.xx lerdeydi 1.xx lere düşmeden... Oradan alan ve bekleyen külliyen zarar da...
    Evet haklısın ki 7.60 fiyatından satıp 0.5 liradan alanlar 2.kazançları 30 katın üzerinde oldu..
    Kağıdın manipulatorler etkisinde olduğu ve Speğinin acımasızlığı aşikar..fakat 1-2 sene gibi zaman beklentisi bence yanlış..Daha önce de dediğim gibi grubun satılması yada kayyum dan kurtulup gerçek bir genel kurul sonrasinda olası kar payı yada bedelsiz ihtimali olabilir..(grubun kasası dolu)
    Sizin beğenmediğiniz ve kötulediginiz bu grup kağitlarınin günlükçüye mezar olduğu doğruda..onları yatırımcı sayarsaniz..
    Asil siz neden buradasiniz 15 yıldır ???

8.  Alıntı Originally Posted by egoss69 Yazıyı Oku
    Evet haklısın ki 7.60 fiyatından satıp 0.5 liradan alanlar 2.kazançları 30 katın üzerinde oldu..
    Kağıdın manipulatorler etkisinde olduğu ve Speğinin acımasızlığı aşikar..fakat 1-2 sene gibi zaman beklentisi bence yanlış..Daha önce de dediğim gibi grubun satılması yada kayyum dan kurtulup gerçek bir genel kurul sonrasinda olası kar payı yada bedelsiz ihtimali olabilir..(grubun kasası dolu)
    Sizin beğenmediğiniz ve kötulediginiz bu grup kağitlarınin günlükçüye mezar olduğu doğruda..onları yatırımcı sayarsaniz..
    Asil siz neden buradasiniz 15 yıldır ???
    Bu sirketin uzerinde beklenti buyuk, ancak sabiri olmayan, yada kisa donemli vurkac planlayanlar bu kagitta defalarca dayak yediler, yemeye de devam ederler. Keske alim yapmadan once kagidin, fiyatlama karakteristigini inceleyip ona gore giris yapmis olsalardi.

Uzun donemli fiyat karakteristigine bakinca 2017 Mart, 2017 Ekim arasinda olan bir harekete benzer bir ziplama yapma potansiyeli var. Bu yil borsa 1800, 2000 hedefini yoklarsa, mahkeme sonucu gelmeden bunu basarabilir. Hele mahkeme sonuclanma yoluna giderse, ne olur tahmin etmek zor olur, ikinci bir gubre fabrikalari durumu yasatabilir. Ancak dis politika tarafinda yasanacak olumsuz haberler hisseyi iyice baskilayip dibe vurdurabilirki, 0.5 olmasada dibe ulastigi ve yatay stabil kaldigi durum buyuk bir alim firsati olabilir, ustune bir kac yil bekleyecek sabri olana.

Yukarida yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir, yatirim kararlarinizda kendi bildiginizden sasmayin.

Sayfa 902/963 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •