Sayfa 271/963 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

Helal sana İPEKE ENDEKS ne yaparsa yapsın ben işime bakarım diyor ve zirveye oynuyorsun sanırım inşallah bizi yanıltmazsın seviyoruz seni ençokda kızımın ismi İPEK o yuzden seviyorum seni
    Her Koyun kendi bacağından asılır, bu durumda diğer Koyunların asılana bir faydası olmaz olamaz. Borsa dada bu kanun işler bundandır ki kimsenin tavsiyesine göre hareket etmeyiniz !!
    !! YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !! Güzel bir Atasözü der ki : Kelin İlacı olsa Başına sürerdi

2. Arkadaşlar 6.70'den girdim bir miktar maliyet düşürebilirim salarsa. Kademe iyi midir ve hedef fiyat nedir? Yardımcı olursanız sevinirim. Hayırlı cumalar

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku
    doce-credit alimda, bu iyi, ilk 5 de para giriside var, endekste destek verirse cok iyi olur.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Öğlen arası iyi bir gelişme olmuş ama nedir bilmiyorum. VİOP eksi 0.45 e kadar toparlamış. Az önce 0.38 idi. Hade bakalım, iyi seanslar.

Alıntı Originally Posted by golge Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 6.70'den girdim bir miktar maliyet düşürebilirim salarsa. Kademe iyi midir ve hedef fiyat nedir? Yardımcı olursanız sevinirim. Hayırlı cumalar

Dostum günün en yükseğinden almışsın oysa ki nerelere düştü bugün ..endeks ve anlık ekonomik gelişmeler bi izin verse hissiyatım tarihi zirvesini ilk fırsatta yakalayacak ipeke..yabancı güzel güzel alıyor halen..hisse sağlam duruyor..ama hissiyat bunlar sadece.. net yolumuzu takaslar gösterir..Deniz hocanın altın kuralı diğer azalacak ve yabancı artacak..bu net olarak haftalık ve aylıkta oturur 2 günlük yanıltabiliyor. Bir de takas dağınık diyordu ama sanırım son süreçte biraz daha oturmaya başladı...bu akşam muhtemelen analizlerini ekler...
    Bir de mesajlarını görüyorum ara ara fiyat ne olur,kaça düşer, kaça çıkar gibi mesajların var..yanlış anlamazsan eğer bu sorular sana fayda sağlamaz..hata riskin yükselir..hareketleri iyi izle ve üstadları takip et..bu hisseler kısa vadede çok hareketli dikkatli olmalısın uzun vadeci değilsen..isra ve denizkiraz takibinde olsun..birde sn pardus var ama eskisi kadar yazmıyor..çok iyi temelcidir..net resimler çeker orta ve uzun vade için..

6.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Dostum günün en yükseğinden almışsın oysa ki nerelere düştü bugün ..endeks ve anlık ekonomik gelişmeler bi izin verse hissiyatım tarihi zirvesini ilk fırsatta yakalayacak ipeke..yabancı güzel güzel alıyor halen..hisse sağlam duruyor..ama hissiyat bunlar sadece.. net yolumuzu takaslar gösterir..Deniz hocanın altın kuralı diğer azalacak ve yabancı artacak..bu net olarak haftalık ve aylıkta oturur 2 günlük yanıltabiliyor. Bir de takas dağınık diyordu ama sanırım son süreçte biraz daha oturmaya başladı...bu akşam muhtemelen analizlerini ekler...
    Bir de mesajlarını görüyorum ara ara fiyat ne olur,kaça düşer, kaça çıkar gibi mesajların var..yanlış anlamazsan eğer bu sorular sana fayda sağlamaz..hata riskin yükselir..hareketleri iyi izle ve üstadları takip et..bu hisseler kısa vadede çok hareketli dikkatli olmalısın uzun vadeci değilsen..isra ve denizkiraz takibinde olsun..birde sn pardus var ama eskisi kadar yazmıyor..çok iyi temelcidir..net resimler çeker orta ve uzun vade için..
    Teşekkürler yorumunuz için. Deniz ve isra bey takibimde. Tek sıkıntı grafik analiz yeteneği ve ekonomi bilgisi. Haklısınız.

7. garanti sabah ucuza aldıklarını satıyor , elinde 200k mal kaldı

Sayfa 271/963 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •