Sayfa 737/963 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Değerli Vesper yorumlarınız için öncelikle teşekkür ederim. İpek iki hissenin de babası. Ama ne yazık ki hep geride kaldı. Benim düşüncem mahkeme olumlu sonuçlanır sa ocak sonu falan 10 TL üzerine atarız diye düşünüyorum. Sağlık ve bol kazançlar olsun. YTD
     Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Bugün kozaa ya ve kozal a bastılar.ipek i koşturdular.Yarin terzi olur muhtemelen.Mahkeme haftaya..Hareketlerin sertleşmesi kaçınılmaz.Altin ons fiyatında acayip sert hareketler oluyor.Ons a verilince onca kozal sonra kozaa ya verdiler bugün.. Ama bu baskı nafile yarın d*****n kuyruğu kopar.kozaa.10 tl.ipek 7 tl.üstünde kalırsa yeni zirveler gorecegiz bu sinemada..
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dün yazmıştım. Bu gedik ve meksa tahtaya girdiğinde oldum olası korkmusumdur. Dün aldıklarını bugün basıyorlar. Tahta bozmak için tam bir iyi aile çocuklari. YTD

Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Dün yazmıştım. Bu gedik ve meksa tahtaya girdiğinde oldum olası korkmusumdur. Dün aldıklarını bugün basıyorlar. Tahta bozmak için tam bir iyi aile çocuklari. YTD

Cepten cebe sisteminde olup biteni çözümleyebilmek zordur.....Bütün hisseler de sonuçta Citi ve Deutsche de takas ağırlığı oluşuyor, zaten amaçları da bu....Tüm hisselerde tamamına yakınını ele geçirmek....sonra da yönetimlerini...(Farklı sistemlerle...muhtelif aracı ülkelerle...Katar...Dubai...Lübnan..vs vs.....)

4. Haklısın değerli arkadaşım. Ancak endekse göre çok cok ucuz kaldı. Ktryipoz hisseler bile bir ayda neredeyse yüzde yüz yaptı. Örneğin tire daha dün 1.500 lerde surunuyordu. Şimdi neredeyse 3.50 rakamlarına dayandı. Benim canımı sıkan bu. Sağlık ve bol kazanç.
     Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Cepten cebe sisteminde olup biteni çözümleyebilmek zordur.....Bütün hisseler de sonuçta Citi ve Deutsche de takas ağırlığı oluşuyor, zaten amaçları da bu....Tüm hisselerde tamamına yakınını ele geçirmek....sonra da yönetimlerini...(Farklı sistemlerle...muhtelif aracı ülkelerle...Katar...Dubai...Lübnan..vs vs.....)

5. Kısacası spek 7 liranın altında tutmaya namusu ve şerefi üzerine and içmiş

6. Ben forum kurallarına uyarım. Asal ve asla bu ipek spekine ana avrat küfür etmem hem. Küfür iyi bir şey değil.

7. Bu endekste gurup hisselerinin haline bak.

8. Benim anlamadığım gübre 60 kusur milyon zarar etmiş. Hisse her koşulda pirim yapıyor. Bu mendebur hisse dünya kara karşı arka arka gidiyor. Ya bizim spek iyi aile çocuğu yada gübrenin speki harbi iyi aile çocuğu. Yada ipekin gübre olan mahkemesi gübre lehine çıkacak birileri bunun kokusunu aldı. YTD

Sayfa 737/963 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •