Sayfa 782/963 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Bence kafa karışıklığına gerek yok, son iki gündür net bir şekilde Kozaa ağır basmaya İpeke bulunduğu yerde patinaj çekmeye başladı...

2.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Bence kafa karışıklığına gerek yok, son iki gündür net bir şekilde Kozaa ağır basmaya İpeke bulunduğu yerde patinaj çekmeye başladı...
    Sabah geldiği yeri akşama kadar görmüyor kaç gündür. İnşaallah genelde kötü bir durum yaşanmaz da 10 larda kalsaymış keşke demeyiz.

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar bende zaman zaman ikisi arasında geçiş yaptım.
    1.kozaa temel olarak daha ucuzdur.
    2.son dönemde ipek kozaa ile aradaki yüzde 50 farkı 7 ye kadar düşürdü
    3.ipek giderken kozaa gitmediği için bu daha cazip geliyor bu günkü harekette bellli etti gibi
    4.ipekin tek avantajı sığ olması nedeniyle hareket yaptırmak daha kolay
    5.zaman zaman ipeke kozaa yi gectigide olmuştur ama bazıları bu ipek enerjiyi ipek holfing ile karıştırıyorlar
    Yy.tv.olmayip şahsi görüşüm dur

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    3.ipek giderken kozaa gitmediği için bu daha cazip geliyor bu günkü harekette bellli etti gibi
    5.zaman zaman ipeke kozaa yi gectigide olmuştur ama bazıları bu ipek enerjiyi ipek holfing ile karıştırıyorlar
    neden temel olarak daha ucuz olduğunu düşünüyorsunuz? Hangi yöntemle hesapladınız?

5. Rüzgar Kozaa ya döndü, Kozaa 12-13'lere ilerlerken bir süre İpeke'nin baskilanacagini düşünüyorum. Zaten son günlerde her haliyle belli ediyor, cılız yukarı hareketler geri gelmelerle son buluyor. Hele bugün eksiyle bitirmesi iyice durumu belli etti.

Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    neden temel olarak daha ucuz olduğunu düşünüyorsunuz? Hangi yöntemle hesapladınız?
    Bir hissede en basit kural
    Defter değeri ve fiyat kazanç oranıdır
    Buna göre yazıyorum temel derken
    Ama bu demek değildir ki gidecek
    Borsada temele uymadan giden birçok dandik şirket hissesi vardir

7. Bnece ipekeyi hareketli günler bekliyor.Sahiplik davası payları devlete geçti.Artık yolu açık.Kayyum yönetiyor.Genel kurulda temettü meslesi olabilir.Ben yavaştan giriyorum.YTD

8.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    başkan şu düşünce ile ilgili yorumun nedir? doğru mu bir yaklaşım mı ne dersin?
    Kozaa kozalın yaklaşık yarısına sahip ve ipeke de kozaa nın yaklaşık yarısına ve kozalın da yaklaşık yüzde 20 sine sahiptir. İpeke nin kozaa üzerinden dolaylı şekilde kozaldaki payı da yaklaşık yüzde 20 civarı desek kozaldaki payı toplam olarak yüzde 40 gibi.
    Olayı kazanç olayının dışında direk sahiplik durumu açısından kıyaslıyoruz. İpeke de şu anda yüzde 30 küsür bir toplama oranına sahipler. Kozalda ve kozaa da bu oranlar daha iyi ama ipekede iyi bir orana ulaşamadığı sürece kozal ve kozadaki oranları çok bişey ifade etmiyor. En nihayetinde kozaldaki yüzde 40 için (kozadan gelen ile beraber) ipekeyi toplaması lazım.

Bu yukaradaki yorum ile ilgili düşüncen nedir;? doğru yanlış ?

yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 782/963 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •