Sayfa 739/963 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. al sat yaparken tabiki terste kalma ihtimali var. Ben prensip olarak al sat olayini dogru bulmuyorum. O yuzden deger artisi beklentisi ile kagittayim. Yeni madenler, onsta yukselis vs... Satmadan sabirla beklemeye devam. ytd

2. Nasıl bir yere dükkan açtık ya arkadaş. Bu şirket hepten de mi ölü be kardeşim. Olmaz böyle bir şey. Mutlaka mantıklı bir açıklaması olmalı.Iflasin eşiğine gelmiş sermayesinin on katı zarar açıklamış bir şirketin hissesi bile yüzde yüz yaptı. Bu hissede nedir yaaa. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ulaş kardeş umudun bittiği yerde yükseliş baslar saygılar;) ( bende korktum gidio diye asagi )

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Haklısın kardeşim. Ancak bizim spek in eline dansöz Asena bile şu dökemez yeminle. Olmaz böyle bir şey. Ne yükselmek istiyor nede düşmek istiyor. Bu kadar oynak bir tahta olmaz inan bana. Ama çare yok bekleyeceğiz. YTD
     Alıntı Originally Posted by Hesapkurdu Yazıyı Oku
    Ulaş kardeş umudun bittiği yerde yükseliş baslar saygılar;) ( bende korktum gidio diye asagi )

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iPEKE 6,76 TL fiyatla, yıl sonu getirebileceği ve Şubat 2020 de belli olacak TAHMİNİ BRÜT 1,36 TL yi (Dağıtmayacak olsa bile) bu şekilde fiyatlıyorsa, acaba diğer hisse senetleri neyi fiyatlıyorlar..???? ...verilen gazı mı yoksa 5-10 krş temettü miktarlarını mı ..???? ......Konsolide bilançoya 2,5 aydan az kaldı.... (Tüm şirketlerde ak mı kara mı belli olacak...)

6. Onun fiyatlanmasininda, dağıtacağı temettünunde, spekininde neyse..

7. Ya sen nasıl bir hissesin. Borsa uçtu ulen uçtu. Amacın ne spek efendi

8. Senin var ya senin hisse gibi taaaaa...

Sayfa 739/963 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •