Sayfa 385/963 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Baş belası kozal ipek gidicem diyor bu önüne taş koyuyor

2. Sağolasın kozal +2 yapan ipegide yanına çektin kozaa da modaya uydu doce sabahtan beri satışta bugün de portföy eridi fiyat hareketleri ni soran yok amk ne oluyor diye

3. 6.66 yi gören ipeği tuttular 6.30 a kozanın yanına getirdiler amk helal diyorum bunu başarmak büyük bir iş hatta altina

4.  Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku
    6.66 yi gören ipeği tuttular 6.30 a kozanın yanına getirdiler amk helal diyorum bunu başarmak büyük bir iş hatta altina
    Hisseye aşık olup kalıyor uz sabah 6.20 den nereye bide kapanirsa bak oynamayı bilene ve cesareti olan süper para bırakmıştır.biz sadece hisse yükselirse kazaniyoz diğer türlü spk kere kazanıyor şahsi fikrim bu yazdıklarım p.tesi oyun başladı salı çıkmak varmış bize nasip olmadı

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Hisseye aşık olup kalıyor uz sabah 6.20 den nereye bide kapanirsa bak oynamayı bilene ve cesareti olan süper para bırakmıştır.biz sadece hisse yükselirse kazaniyoz diğer türlü spk kere kazanıyor şahsi fikrim bu yazdıklarım p.tesi oyun başladı salı çıkmak varmış bize nasip olmadı

Pazartesi sabah açılışta 8.04 vereyim dedim alislara kandım iyi halt ettik verdiler elimize en sonunda aşık olduk bir kere al kârını çık daha belanı mı ariyon diyorsun dicemde bulduk belamizi arkadaş demişti bu hisseler de grafik takas hikaye yabanci bir yerden çakar boruyu demişti ve o 8.30 lardan çıktı ve ben ona güldüm yabancı deli gibi alıyor dedim şimdi o bana gülüyor ve üzülüyor haklı sabahtan beri yedire yedire mal veriyor herifler 6.65 i geçemedi biz bakıyoruz sabahtan beri yeşil olan ipek 20 dakikada 25 bin lotla kazaa nin yanına geldi artık bu saatten sonra bir cacık olmaz adamlar satışa geçti artık bakar dururuz 4 günde 70 bin üzeri zarar eden biri olarak denecek bir şey yok kendim ettim kendim buldum der şair

6.  Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku
    Pazartesi sabah açılışta 8.04 vereyim dedim alislara kandım iyi halt ettik verdiler elimize en sonunda aşık olduk bir kere al kârını çık daha belanı mı ariyon diyorsun dicemde bulduk belamizi arkadaş demişti bu hisseler de grafik takas hikaye yabanci bir yerden çakar boruyu demişti ve o 8.30 lardan çıktı ve ben ona güldüm yabancı deli gibi alıyor dedim şimdi o bana gülüyor ve üzülüyor haklı sabahtan beri yedire yedire mal veriyor herifler 6.65 i geçemedi biz bakıyoruz sabahtan beri yeşil olan ipek 20 dakikada 25 bin lotla kazaa nin yanına geldi artık bu saatten sonra bir cacık olmaz adamlar satışa geçti artık bakar dururuz 4 günde 70 bin üzeri zarar eden biri olarak denecek bir şey yok kendim ettim kendim buldum der şair
    Hocam Allah yardımcınız olsun zor bir durum ben şahsen acil ihtiyacım olan para ile girmiştim kaybedilen her kuruş değerli benim açımdan inşallah kazanırsınız telafisi olmayan zararlar deilde ol kazançlı günler ky nin olur.

Sayfa 385/963 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •