Sayfa 81/963 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 641 - 648 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

Bir ondan bir ondan..
    Bugün de Kozal maşşallah yürüdü gitti.Acaba sıra İpeke ye mi geliyor

YTD..

2. İpek kozaa ile boy ölçüşemez net..

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    İpek kozaa ile boy ölçüşemez net..

İpek dd 1.67 kozaa dd 1.73 ..... Hisse degeri olarak aralarında fark yok. Neye göre bunu tespit ettiniz

biz kimiz ki başkasına akıl verelim . Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by yorenti Yazıyı Oku
    Bunlarda kardemir A ve B gibi. Kimi zaman ayrışıyorlar kimi zaman kesisiyorlar. Orta vadede fark kapanıyor. Bu nedenle düşük olanı almakta fayda var bence. Kesiştiğinde diger vagona atlarsınız olur biter. Çok can sıkmaya gerek yok

Katılıyorum tespitlerine veya her ikisini veya üçüni de bulundurmak bir tercih. Ben kozaa+ipek tutuyorum. Kısmet artık. Herkese bol kazanç dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

5.  Alıntı Originally Posted by yorenti Yazıyı Oku
    İpek dd 1.67 kozaa dd 1.73 ..... Hisse degeri olarak aralarında fark yok. Neye göre bunu tespit ettiniz

Abi temel bir nedeni yok.. kozaa hep farkı açarak gidiyor..Ipekte ona yaklaşamıyor.. yani sadece tahmin..

Yatırım Tavsiyesi Değildir..

6. Kozaa 680 milyon dolar ipek 363 milyon dolar piyasa değeri var . kozaa 44 milyon ipek 10 milyon saklama degeri mevcut ancak birbirlerine olan istiraklerden dolayı pd--dd yukarıda yazdığım gibi oluyor. Kozaa ana taşıyıcı kurumlar yabancı olduğundan dolayı psikolojik olarakta derinlik olarakta kozaa öne çıkıyor.Beklentilerin aynı olmasına rağmen. Aradaki farkın temel sebebi budur diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by yorenti Yazıyı Oku
    Kozaa 680 milyon dolar ipek 363 milyon dolar piyasa değeri var . kozaa 44 milyon ipek 10 milyon saklama degeri mevcut ancak birbirlerine olan istiraklerden dolayı pd--dd yukarıda yazdığım gibi oluyor. Kozaa ana taşıyıcı kurumlar yabancı olduğundan dolayı psikolojik olarakta derinlik olarakta kozaa öne çıkıyor.Beklentilerin aynı olmasına rağmen. Aradaki farkın temel sebebi budur diye düşünüyorum.

8. günlük RSI direncinde, bugün hafif yukarı kırdı kapanış önemli.üçgen oluşumu var. 5,40 civarı önemli direnç.

Sayfa 81/963 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •