Sayfa 925/963 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    gaz ilede ipek işi olmaya bılır. olurda ipeke varlık fonuna devrolur kasadaki para ıle gaz sahasına yatırım yapılır işte o zaman hersey sıl bastan konusulur. kozaa gruubunun kasaSINDA POARA DOLU VE BU PARA BENCE BÖYLE HAYIRLI BIR YERE HARCANABILIR :D TABİ BU BENIM KENDIO MABADIMDAN UYDURDUGUM BİR HİKAYE :D
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2. Ky si da bir komedi. Adam hâlâ teknik paylaşıyor. Yok 1r.82 çok önemliymiş zart zurt. Son 1 senede 13.82 nin kaç kere üstünde kapattı. Kâğıt 16 17 leti gördü de artık gidiyor dedim adam kaç lira aşağısına vurdu. Millet hala saçma sapan şeyler yazıp çiziyor. Kâğıtta hala fazla ky var diyorum. Adamlar doyduğu zaman tamam diyeceklerdir. Bu şekilde dirençlere önem atfedildiği için direnç geçilince kağıt gidiyor diye mitler yukarıdan atlıyor diye düşünüyorum. Benim için direnç olacaksa belki bir önceki zirve olan 17 küsürlet anca olur.

3. Lafın kısası UYUZ bir kağıda çattık...

4.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Lafın kısası UYUZ bir kağıda çattık...
    Uyuz falan değil.

Çok ucuz bir hisse senedi.

Alan ekmeğini mutlaka yiyiyor.

Ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    hadi bakalım...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Bgugünün Güzel bir Gün olması dilegiyle hayırlı cumalar bol kazançlar dilerim. Kozaa düşen konaklı projesinine rezerv tespit çalışmalarınıa tekrardan başlanılacak Tayyip baba zonguldakdan güzel haberler vermesi ile bugün bir nebzede olsa nefes alacagımızı dusunuyorum bol kazançlar
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7. Fiyatı ucuz doğru ama adamlar yukarı vurmadan ucuzdan mal toplamak için 1 senedir yırtınıyor. Yüzde 52 si ne sahip olduğu kozaa daki artışa bir de buna. Millet ucuz olduğu için atlıyor buda ısrarla buradan mal istiyor. Buralarda tutmaya devam edin birkaç hafta sonra bir alım daha yapalım.ytd

IPEKE üç şirketin merkez kağıdı. KOZAA ne kazanırsa, neyi varsa %52.25 i IPEKE nin, Ödenmiş Sermayesi KOZAA dan daha az. Hisse fiyatının KOZAA dan daha yüksek olması gerekmezmi.?

İki şirketin Özvarlıklarını Ödenmiş Sermayelerine bölersek, IPEKE daha değerli görünüyor.
    Son düzenleme : agg; 04-06-2021 saat: 19:43.

Sayfa 925/963 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •