Sayfa 904/963 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Kuşlu sitede birisi yazmış." Bu alan satanlar Merill yatırım finans gibiler yabancı değil . Diğer alıcı da küçük yatırımcı değil."
    Dikkatli takip eden herkes çözebilir bu elemanların oyunlarını. Meril 3 kağıtta da yüklü satıyor görünüyor ve karşısında diğer alan yüklü almış görünüyor. Bunu bayadır yapıyorlar. Günlük pastada tek gerçek diğer satan. Zaten adamların tek derdi de bu kısım. Parayı veren düdüğü çalar demişler ama bunlar nasıl mal kaptırmışlar ki hala buralardan mal istiyorlar anlamak zor.

2. Fiyat 10 ay önceki fiyattan daha düşük. Borsada ky dolu gidenin yerini dolduruyorlar çok zaman geçmeden. Kuşlu sitede höstad bol. Kozaa ve kozal 10 ay önceki fiyatlaırna göre bu kağıda göre daha iyi yerde. Para harcamasan bu iş nasıl olacak bilmiyorum.

3. Uğraşmayın bu dandikle.. Temmuz ayındaki fiyatında hala.. Endeks 30000 puan yükselmiş eski hesapla..Zaman ve para kaybı.. Ş.. rin oyuncağı olmuş .. İpek kız (!) orta malı olmuş...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Fiyat 10 ay önceki fiyattan daha düşük. Borsada ky dolu gidenin yerini dolduruyorlar çok zaman geçmeden. Kuşlu sitede höstad bol. Kozaa ve kozal 10 ay önceki fiyatlaırna göre bu kağıda göre daha iyi yerde. Para harcamasan bu iş nasıl olacak bilmiyorum.
    Cok guzel bir noktaya deginmissiniz, iki ay sonra, bu fiyatlarda dolanirsa 12 aylik duz bir band icinde kalmis olacak, diger tum hisseler kopup gitmesine ragmen.

Bakalim kozal ve kozaa bilancolarinda soz edilen rezervlerle ilgili haber cikar mi, mayisa dogru?

Ancak bu 10,12 aylik yatay seyrin kucuk yatirimciyida bu hisseden dokemedigi ilginc bir gercek.

Yazdiklarim hic bir sekilde yatirim tavsiyesi degildir, yatirim kararlarinizda kendi bildiginizden sasmayin.

5.  Alıntı Originally Posted by cumbaba Yazıyı Oku
    Cok guzel bir noktaya deginmissiniz, iki ay sonra, bu fiyatlarda dolanirsa 12 aylik duz bir band icinde kalmis olacak, diger tum hisseler kopup gitmesine ragmen.

Bakalim kozal ve kozaa bilancolarinda soz edilen rezervlerle ilgili haber cikar mi, mayisa dogru?

Ancak bu 10,12 aylik yatay seyrin kucuk yatirimciyida bu hisseden dokemedigi ilginc bir gercek.

Yazdiklarim hic bir sekilde yatirim tavsiyesi degildir, yatirim kararlarinizda kendi bildiginizden sasmayin.
    Daha önce bu kağıtta çok fazla ky olduğunu düşündüğümü söylemiştim. Sayısını bilmesekte hâlâ da bayağı varki buralarda hala kağıt. Borsa uzaya çıkarken kağıtı baskılarsan olacağı bu.

6. 😊

Evet mal kaptırdılar da öyle millet onlar gibi havadan kazandığıyla yatırım yapmıyor ki istedikleri yerden versin bunlara. Misal ben parçalı aldım çıktıkça parçalı veririm. Ha uzun süründürürse hisseyi sahiplenirim

Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Kuşlu sitede birisi yazmış." Bu alan satanlar Merill yatırım finans gibiler yabancı değil . Diğer alıcı da küçük yatırımcı değil."
    Dikkatli takip eden herkes çözebilir bu elemanların oyunlarını. Meril 3 kağıtta da yüklü satıyor görünüyor ve karşısında diğer alan yüklü almış görünüyor. Bunu bayadır yapıyorlar. Günlük pastada tek gerçek diğer satan. Zaten adamların tek derdi de bu kısım. Parayı veren düdüğü çalar demişler ama bunlar nasıl mal kaptırmışlar ki hala buralardan mal istiyorlar anlamak zor.

7.  Alıntı Originally Posted by Sabırlı adam ben Yazıyı Oku
    Evet mal kaptırdılar da öyle millet onlar gibi havadan kazandığıyla yatırım yapmıyor ki istedikleri yerden versin bunlara. Misal ben parçalı aldım çıktıkça parçalı veririm. Ha uzun süründürürse hisseyi sahiplenirim
    İşte kilit cümle bu. "Uzun süründürürse hisseyi sahiplenirim" Bu kâğıtta o oldu. O kadar süründürdüki millet sahiplendi. Borsa çıkarken baskıladı. Diğer kağıtlar, altın, dolar yükselirken baskıladı. Milleti zararda bıraktı ve millet kağıttan çıkamadı. Çünkü alternatif maliyetler yükseldi. Son yükselişte bir kısmı sattı ama hala bir grup mali elinde tutuyor.

8. O. çocuğu bir grubun elinde oyuncak olmuş bir kagittan başka bir şey değil...

Tabi bunda bu kagittan ne kadar kazık yese de her harekette spegin kucağına atlayan piyasanın da rolü büyük... Spek de ........ haliyle...

Simdi yarin bir %5 yapsa dışarıdan yine en az 1 milyon lotluk yeni alici gelir... Sonra bunlara verdiğini alttan geri alayım diye yine hop ayni hareket...

BİST teki neredeyse bütün kagitlarin katladigi bu tarihi harekette bu kâğıta yatırım yapmış olmak çölde kutup ayisi ile karşılaşan bedevi olmakla ayni maalesef...

Sayfa 904/963 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •