Sayfa 2/762 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6089 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Yeni başlık hayırlı olsun. Karton hacim an itibari ile düşmüş görünüyor. Verdiğim lotları yerine koymaya başladım. bakalım ne yapacak?

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : uluturk81; 20-11-2017 saat: 11:08.

2. Yeni baslik hayırlı olsun...
    261 son durak olsun...
    Aralik ayında volkan olsun.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yeni başlık hayırlı olsundan başka diyecek bir şey yok..

4. Ağır ağır geliyor spek. Kimseyi uzmuyor. Istedigi yerden mal veriyor. Maşallah maşallah.

5. Bu kadar güçsüz bir devletmiyiz ki bizim aleyhimize kim beyanda bulunuyorsa ekonomik göstergeler kötüye giderken bizim konuşmamızda da aynı sonuç doğuyor..

6.  Alıntı Originally Posted by uluturk81 Yazıyı Oku
    Ağır ağır geliyor spek. Kimseyi uzmuyor. Istedigi yerden mal veriyor. Maşallah maşallah.

Piyasaya göre iyi duruyor, temel göstergelerdeki iyileşmeler etkisini gösteriyor bence. Bu yorumum kağıt düşmeyecek gibi algılanmasın, sadece kağıt daha dirençli demek istiyorum YTD

7.  Alıntı Originally Posted by gizligüc Yazıyı Oku
    Piyasaya göre iyi duruyor, temel göstergelerdeki iyileşmeler etkisini gösteriyor bence. Bu yorumum kağıt düşmeyecek gibi algılanmasın, sadece kağıt daha dirençli demek istiyorum YTD
    265.900 daha önceki düşüşte tepki verdiği yerdi. Bugün yine 265.900 tepki vermiş göründü. Akşama bunun üzerinde bir kapanış olmaz ise paraşütü hazır tutuyorum ben. Kurşun namlunun ağzında bekliyorum. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by gizligüc Yazıyı Oku
    Ah kardeşim endeks rekorlar kırarken çıksaydı da dusdugunde 300 ustunde olurduk benim ki de hayal işte

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/762 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •