Sayfa 101/924 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 801 - 808 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yabancılar şuanda 1 sattıklarını 3 adet olarak yerine koyabilirken hala da düşünüyorlar. Gerçi almanların alışları var ama daha iştah lazım.
    Şirket yönetimi güven kazanacak, nakit üretecek, yeni yatırımlarla hem şirkete, hem tarıma, hem de ülke ekonomisine katkı sağalayacak noktalara gelmesi lazım, sağlam bir yönetimle bu mümkün olacak.
    Malum global gübre fiyatları da dipten tepki verdi ve gittikçe yukarı zıplamaya devam edecek gibi, yani rüzgarı arkasına almaya başlıyor yavaş yavaş.
    ortak bu hisseye gaz verecek şirkete basamak atlatacak yönetim...biz yapamayız bunları...şirkete ilgi alaka yoksa bu daha çok şirketin beceriksizliği...gerel şirketi tek taraflı içeriği net olmayan bir açıklama yaptı tesla ile işbirliği anlamında hisse 2 tl den neredeyse 7 tl ye 1 ayda çıktı....bizim işbilmez hazır hikayeyi hiç edecek şekilde açıklama yapıyor..

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ortak aselsn sayfasında hisse önerisi yaptım ondan ceza yedim 1 hafta...
    Yokluğunuz hissedildi...hoşgeldiniz, bilgilendirici yorumlarınızın devamını bekliyoruz...

3. Zıp zıp arkadaşa da tebrikler...iyi gün sonu tahmini...hareketi başlattı en azından...

4. Zeybekci, Gübretaş'ın Tunus'ta fosfat yatırımı yapması için girişimlerde bulunduğunu da sözlerine ekledi.

bu işin yakın olduğu çok net...normal şartlarda iyi bir tepki gelmesi gerekirdi ama yatırımcıya sunacak kişilerde sıkıntı var.....bunlar birilerine hizmet ediyor izlenimi doğdu içime...şebeke resmen..

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    malesef öyle...ne zaman ne yapacağını bilmeyen bir yatırımcı ilişkileri çalışanlarımız var...bunlara kurs vermek lazım ne nezaman konuşulur diye...şu şirkete malesef yakışmıyorlar...hele birde fosfat yatırımı olursa bu şirket kabına sığmayacak bunlarla bu iş yürümez yol yakınken değişiklik yapılması lazım...
    Ortak hoşgeldin ceza almana üzüldüm Hisseyi fark ettiysen 3.90 lardan beridir değişik tarzda hareketleri var.
    Endeks düşerken bile yeşil kapatmaya başladı.
    Sanki uzun bir periyotta yavaş yavaş yükselecek gibi bir görüntüsü var.
    Arada güzel bir haber gelirse de süper olur.

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Zeybekci, Gübretaş'ın Tunus'ta fosfat yatırımı yapması için girişimlerde bulunduğunu da sözlerine ekledi.

bu işin yakın olduğu çok net...normal şartlarda iyi bir tepki gelmesi gerekirdi ama yatırımcıya sunacak kişilerde sıkıntı var.....bunlar birilerine hizmet ediyor izlenimi doğdu içime...şebeke resmen..
    Bana göre yatırımcı ilişkileri ya hazırlıksız yakalandı, ya da kasıtlı olarak önünü kesip üstünü örtmeye çalışıyor, bu kadroyu da elden geçirmeliler.
    Devletin Ekonomi bakanı birinci ağızdan dile getirince etekleri tutuştu.
    Senelerdir beklentisi olan bir konu hakkında somut gelişmeleri yok saymaya çalışmaları kabul edilemez, hangi şirket olsa çok iyi tepki verirdi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bana göre yatırımcı ilişkileri ya hazırlıksız yakalandı, ya da kasıtlı olarak önünü kesip üstünü örtmeye çalışıyor, bu kadroyu da elden geçirmeliler.
    Devletin Ekonomi bakanı birinci ağızdan dile getirince etekleri tutuştu.
    Senelerdir beklentisi olan bir konu hakkında somut gelişmeleri yok saymaya çalışmaları kabul edilemez, hangi şirket olsa çok iyi tepki verirdi.
    bu adamların dünyadan haberi yok bence fazla detaya inmeye gerek yok...şirkette ne oluyor ne bitiyor sanırım kulaktan dolma öğreniyorlar..yatırımcı ilişkileri bölümü yatırımcıya hizmet etmiyor bu çok açık net şeffaf değiller...

8. amonyak tesisi devreye girdi herhangi bir açıklama oldu mu yok....geçmiştede yaptılar bunu yarımca tesisi kapasite artışı yaptı % 50 bunu açıklamadılar...içeride bir şebeke var bunu kim çözecek...

Sayfa 101/924 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •