Sayfa 103/924 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 817 - 824 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Ekonomi bakanı ağzından açıklma yapar.
    yatırımcı ilişkileri söylenti diyorsa hisse nasıl gitsin.
    Afrika tüm pazarını eleçgeçirme hedefi var ama farkında deıiller.

2. Alelacele acemice dün yapılan kap açıklaması artık bu şirket içinde bir çete olduğu ihtimalini güçlendirdi bana göre. Sanki etekler tutuştu. Malı yeterince toplayamamanın paniği de olabilir. Şu anda önümüzde en büyük risk Zarrab davası. Sanıyorum 3 Ocak’ta duruşma var ve jüri kararı açıklanacak deniyor.

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bu yoğun baskı ne demek oluyor anlamak güç...bu haberede tepki yoksa demek ki mefta ölmüş şok bile almıyor demektir...bugün en az 4,40 üzeri kapatmalı normal akışında gitse hisse...sanırım beklenmeyen bir durumdu spek hazırlıksız yakalandı...
    Ben de diyorum eski ortak nerede. Onsuz gübrefab forumu mu olur😁 selamlar. 2017 cok uzdu bu hisse yatırımcısını, umarım 2018 de acısını çıkarır. Ben de gir çık yapiyorum ufaktan ama biraz daha yüklenirim bu sene. Biraz daha ov girebilirim.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Devletin Ekonomi Bakanı tarafından yapılan açıklama gerçekten de resmen sümen altı edildi.
    Bu hisse bu yatırım haberiyle çok gitmeliydi, ama ben yine de tatildekilerin dönüşünden sonra asıl fiyatlanma başlar diye umut ediyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Devletin Ekonomi Bakanı tarafından yapılan açıklama gerçekten de resmen sümen altı edildi.
    Bu hisse bu yatırım haberiyle çok gitmeliydi, ama ben yine de tatildekilerin dönüşünden sonra asıl fiyatlanma başlar diye umut ediyorum.
    Ortak yeni müdürün çıkıp cümle kurması lazım ibrahim beye güven kalmadı yazıyoruz müdüre gübretaş Tkk yı temsil etmiyomu 115 bin endeskde bu rezil fiyat cevap yok ben iyi atak bekliyorum..müdürden

6.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Ortak yeni müdürün çıkıp cümle kurması lazım ibrahim beye güven kalmadı yazıyoruz müdüre gübretaş Tkk yı temsil etmiyomu 115 bin endeskde bu rezil fiyat cevap yok ben iyi atak bekliyorum..
    Yusuf bey twetter da güzel şeyler yazıyorsun fakat Fahrettin Poyraz içi yamyam doluşmuş bu devasa kurumda kısa bir süre içinde ne yapabilirki? Baş yamyamları temizleme haberi tek tek düşüyor haber sitelerine.
    Ben gudubetin gittiğine şükür ediyorum hiç değilse 2018 için umutlu olmak adına.
    Şimdi ikinci sırada küçük yatırımcı gözünde hiç bir değeri kalmayan İbrahim Yumaklı'nın istifa haberinde
    Bu adamın gidişi de inşallah bir yılımızı daha yemez.
    Ortak senden birşey rica edeceğim benim paylaştığım grafik var İbrahim yumaklı için onu da Fahrettin beye iletir misin.
    Tweetinde #gubrf kelimesi geçerse görünürlüğü daha fazla olur.

7. Ortak ben baktım o zaman bulamadım..

8.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Ortak yeni müdürün çıkıp cümle kurması lazım ibrahim beye güven kalmadı yazıyoruz müdüre gübretaş Tkk yı temsil etmiyomu 115 bin endeskde bu rezil fiyat cevap yok ben iyi atak bekliyorum..müdürden
    Evet yeni genel müdür ağılığını vermeli artık. Giden koca 2 senenin ardından yeni bir başlangıç şart. Kendi kadrosunu biran önce kurmalı, çok açıktır ki görevelerin yapamayan bir sürü yönetici var, müdür olsun, yatırımcı ilişkileri, finans hepsi değişmeli. POYRAZ sert esmeli.
    Verilen ve yerine getirilmeyen taahhüdler, buharlaşan temettüler, iki senedir 8 liralardan 4 liralara düşen hissenin durumu.

Yusuf bey, siz yine de yazmaya devam ediniz lütfen.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 103/924 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •