Sayfa 11/924 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 81 - 88 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Ortak sanırım siyasi olarak farklı düşünüyoruz.hangi hatalarına ders verdiki bu millet. o yüzden senin gübre magduru olman onlar için birşey ifade etmiyor.inşallah sonucta kazanırız.bugün neredeyse tüm seansı izledim.kısa vadede umut yok gibi.4 ün altına ısrarla salıyorlar.yükselmesin diyede ellerinden geleni yapıyorlar.borsa 2 bin puan düzeltme yaptı.bizimki 2 kademe düzeltemedi.sinirler bozuk.teli olsa arar müdürleri ana avrat söverim.ama yinede satmıcam.sabır artık

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    dediklerine katılıyorum..biz ne desek boş...kaça düşürecekseler düşürecekler bizim dememizle bu iş olmaz zaten...nasipte ne varsa onu yiyeceğiz gerisi boş....

2. bist 100 de uzun vadeli yatırım yapmak isteniyorsa çok iyi şirket incelenmeli yoksa benim gibi madur olur...2010-2018 koca bir 8 yıl sonuç elde var sıfır....egeen-asels-ttrak-mrshal-froto-ccola-gubrf 2010 yılında belirlediğim hisselerdi....gözü kapalı hisse seçseydim şuan milyonerdim...biz gubrf yi seçtik hiç artmayanı....buda başarı...diğerleri hepsi 7-8 kat arttı...egeen 33 kat arttı...mrshal 11 kat arttı..bizim gubrf 2010 seviyesinin altında...bu çok sinir bozucu bir durum allaha havale ediyorum bu yönetimi...çok adi bir yönetim var bunlardan birşey çıkmaz...gitmelerini bekleyeceğiz...

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sanırım 4,5-5,5 tl arası maliyetlenenleri dökmeye çalışıyorlar...yol yakınken inin der gibi...ytd
    Ortak dökmek kelimesi artık bu hisse için kullanılmaması gereken terimlerden.

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak dökmek kelimesi artık bu hisse için kullanılmaması gereken terimlerden.

dökülen var ki aşağı çekiyorlar...ky satıp daha aşağıdan almak için satıyordur bir yerde malsız kalacak farkında değil zamanı var...

5. dün tmsn 6,7 tl idi bugün 7,6 tl ...bizim borsa böyle bir yer...anında sifon çekerler anında rokete takarlar yeter ki hikaye olsun...

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    dökülen var ki aşağı çekiyorlar...ky satıp daha aşağıdan almak için satıyordur bir yerde malsız kalacak farkında değil zamanı var...
    Tacirler iyi döküldü 3 gündür ozaman. Adamlar hisseyi satacak enayi arıyorlar ortak ne dökülmesi. Bu hisseye aklı olan bulaşmaz.

7. sabırla beklemeye devam...

bakalım 2 leri görecek mi ?

ALLAH MUHTAÇ ETMESİN, İHTİYACI OLAN İÇİN ZOR. OLMAYAN KAPATSIN EKRANI

5 YIL SONRA BAKSIN.. ( 5 GÜN BAKMAYANI GÖRMEDİM BEN, 5 YIL A PLAKET VERİRİM)

BAKALIM GÖRELİM...

8. Koca gübre de bu başlığı 2 kişi okuyor görünüyor

aslında buda yükselişin alametlerinden sayılır der eski borsacılar...

Sayfa 11/924 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •