Sayfa 174/924 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Slm uzuncu UV arkadaşlar ne olacak bizim halimiz

2.  Alıntı Originally Posted by sanacasta Yazıyı Oku
    Artık 4,87 direncine kafa atmalı... yarın 4,38 altı rakam orta-uzun vadeyi olumsuz etkileyeceğini düşündüğüm için stop loss olarak kullanıp 4,38 altına iniş olursa hisseden çıkış yapacağım.
    yarin sat8s icin hazırla kendini 4,38 altına değmesi kuvvetle muhtemeldir,ytd

3.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Slm uzuncu UV arkadaşlar ne olacak bizim halimiz
    global satış dalgası olmadığı taktirde bizim yönümüz yukarı ortak sen canını sıkma....kötü durum emin ol % 90 fiyatlandı...olumsuz fiyatlanacak hikaye artık yok bence....bizim düşmemiz ancak global satış dalgasıyla olur....onun haricinde endekse düşerse biz daha az düşeriz.....bu algıya sebep olan ne artık bilançonun düzelmeye başlayacağına inancım fazla....gübre yasağı kalktı gübre fiyatları artıyor...amonyak tesisi devreye girdi....bugün bence çok anlamsız düştü silkeleme olarak düşünüyorum...yatırım tavsiyesi değildir...

4. Endex 70 binden buraya kadar adam gibi bir duzeltme yapmadi,global satisin etkisiyle bu duzeltmeyi yapabilir belki..

Y.t.degildir.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    yarin sat8s icin hazırla kendini 4,38 altına değmesi kuvvetle muhtemeldir,ytd
    sanırım abd borsaları seni de ürküttü. nasdaq-100 endeksi yükseliş kanalını aşağı doğru zorluyor. yarın endeks için olumsuz bir görüntü ama gübre için öyle mi olacak bilmiyoruz. kurt puslu havayı sever. boğa sürecine girecekse bundan etkilenmemesini beklemek lazım.

6. yusuf bey hisse ayı piyasasından çıkmış değil...çıkması için 5,5-6 tl bölgesinin geçilmesi lazım...bu bölgeye kadar çıkması düşüş trendinin bittiği anlamına gelmiyor....ayı piyasasında yukarıda hedef vermek zor satıcılar güçlü en ufak bahaneyi satışa çeviriyorlar....ben genel anlamda olumluyum ama rakamsal hedef vermek çok zor...bu yükselişte en azından 4,80 leri bekliyordum ama gücü yetmedi...tekrar yukarı hareket bilanço döneminde deneyebilir....

7. dow jons son 10 yıl % 15 ve % 18 lik düzeltmeler yapmış....21500-22500 bölgesine kadar bir düzelme yakın zamanda görünüyor....umarım yanılırız...bizim endeksin 105000 lere yol alması demek...ytd..

8.  Alıntı Originally Posted by cesursovalye Yazıyı Oku
    Ben bile şaşıyorum bazen kendime...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sen hissen olduğunu unutuyorsun galiba...arada aklına geliyor sanki..

Sayfa 174/924 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •