Sayfa 176/925 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Arsa aldık belediye aniden ruhsatı park bahçe olarak değiştirdi ve aldığımızın yarı parasına geri almak istiyor elimizden. Bizde satmıyoruz mahkemeliğiz.
    Gelecek için umutluyuz bozuk saat bile 2 defa doğru zamanı gösterir. Olay bu ortak.
    ben kendimi şener şenin bir filmi var insanları almanyaya götürüyorum diye istanbula bıraktığı...o insanların yerinde görüyorum....dolandırıldık kısaca.....umarım bu dolandırıcılar insafa gelir...

2.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ocak ayın da 3 milyon hisse alan Citi
    Şubat ayının ilk dokuz gününde 1 milyonunu satmış.
    Ama dikkatimi çeken önceleri satış kısmında bir çok kademede hisseyi yukarı salmamak adına yazılan yüzbinlerce lot artık yok.
    Acaba aniden lotları kaptırırım diyemi yazılmıyor? Bu hisse bizi nirvanaya ulaştıracak az kaldı.

.
    Ya ortak bu takas makas KY ye verilen oyuncak misali oyna dur hiçbir faydası yok...
    Kimsenin kazanmadığı sadece akıllı PC lerin kazandığı algoritmik bir sistem... arada bir piyango vurursa sende onu değerlendirirsen kazanıyorsun.. hee satmazsan yine elde var sıfır....

Diyelim kar ettin sattın gittin başka bişey aldın PC orda gene seni tuş ediyor...

Bunlarla aşık atmak için dış dünyaya gözlerini kapayıp tamamen disiplinli oynamak zarar-kes diyebilmek gerekiyor...

3.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Ya ortak bu takas makas KY ye verilen oyuncak misali oyna dur hiçbir faydası yok...
    Kimsenin kazanmadığı sadece akıllı PC lerin kazandığı algoritmik bir sistem... arada bir piyango vurursa sende onu değerlendirirsen kazanıyorsun.. hee satmazsan yine elde var sıfır....

Diyelim kar ettin sattın gittin başka bişey aldın PC orda gene seni tuş ediyor...

Bunlarla aşık atmak için dış dünyaya gözlerini kapayıp tamamen disiplinli oynamak zarar-kes diyebilmek gerekiyor...
    Ortak ben bu işi oynamak olarak görmüyorum.Haftalık aylık alan satanı takip ederek fikir edinmeye çalışıyorum kendimce. Tekrar ediyorum satış kademelerinde eskisi gibi yuzbinlerce lot koymuyorlar son 15 gündür dikkatimi çeken o oldu.

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. bilanço tarihi ne zaman arkadaşlar?

5.  Alıntı Originally Posted by erdi5757 Yazıyı Oku
    bilanço tarihi ne zaman arkadaşlar?
    ortak sende mi satmadın uzun zamandır yoktun....martın ilk yarısı açıklanır...

6. endeks göçmese bu hafta 4,70-4,75 bölgesini bekliyorum.....ytd

7. Gübrede alım için son fırsatlar diye düşünüyorum,sermaye artırım zamanı geldiğini düşünüyorum,ytd.

Sayfa 176/925 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •