Sayfa 184/924 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. söylenecek başka yalan hikaye bulunamayınca hissede gitmiyor...geçmiş hikayelere artık kimsenin itibarı yok....

2. http://www.gazetevatan.com/flas-acik...1144373-dunya/

hoş bir durum değil ama iran suriye fosfat yataklarından pay istiyor...

3. hektaş yönetimini tebrik etmek lazım...şirketi nereden nereye getirdiler....bizim adiler sadece çene çalsın icraat yok...

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    yatırımcıyı kandıramıyorlar artık...gerçek somut adım görmek istiyor yatırımcı.....yalandan hikayelere karın tok...yeni gireceklere hiç tavsiye etmem bu hisseyi biz yedik kazığı mecburen bekliyoruz...bir sürü somut hikayesi olan hisse var bunda şuan etkisiz eleman bir yönetim var icraatı olmayan....
    Ortak çok bomba bir haber bekliyor olabilir mi? Yoksa gercekten kaderine mahkum mu edildi hisse? Yani pat diye razi halka arz yada fosfat olabilir mi? Ne dersin

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Ortak çok bomba bir haber bekliyor olabilir mi? Yoksa gercekten kaderine mahkum mu edildi hisse? Yani pat diye razi halka arz yada fosfat olabilir mi? Ne dersin

yukarıda bahsettim...fosfat haberi 10 yıldır konuşuluyor boş...diğeri razi halka arz icraat yok o da boş...denize bir taş atıyorlar sonra arkasında duran yok....somut birşey için en ufak adım yok malesef....2009 yılından beri bu hissedeyim bu tip oyalamalar yüzünden hisseleri tutmak zorunda kaldım....

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    yukarıda bahsettim...fosfat haberi 10 yıldır konuşuluyor boş...diğeri razi halka arz icraat yok o da boş...denize bir taş atıyorlar sonra arkasında duran yok....somut birşey için en ufak adım yok malesef....2009 yılından beri bu hissedeyim bu tip oyalamalar yüzünden hisseleri tutmak zorunda kaldım....
    Ne biliyim bu suskunluğu ona bağlıyorum.bakanıda mı işin içine çektiler yani.oda fosfat dedi.bunlar kapattı.

7. Ara sıra bakıyorum iyi topik...ama kağıt değişip kısa sürelide orası trade edebilirdiniz...çok uzuna bağlamış çünkü,sattığım rakama geldi tekrar salmış takipteyim...iyiki kağıt değişmişim biraz toparladık sayılır...

Ytd...

8.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Fırladı ,fırlayacak kadar güçlü duruyor,dikkatle izliyorum,ytd.
    Fırlamadı zıp zıp nolacak bu hissenin hali...!!!!

Sayfa 184/924 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •