Sayfa 226/924 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 7390 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Sen zaten onlarin şefisin, onlari koruyarak nasil da kendini belli ediyorsun, teşkilat sağlam , boyna kelepir olmuş fiyati kotuluyorsun, kimse almasin diye ugrasiyorsun...bir de bana artistik yapiyorsunuz,...benim ongorum hisseyi topluyorlar, ytd.
    Madem öngörün bu kadar iyiydi neden 8-9 lardan satıp gitmedin....

7 sene önceki fiyatların ucuz olduğunu söylemek için alim olmaya gerek yok....

2. Beyler şurada 5-10 varız yokuz zaten.. Hiç kimsenin yazılanlardan, alım-satım kararnıı etkilenmeyecek yaşta ve olgunlukta olduğunu tahmin ediyorum. Bence tartışmalar gereksiz. Enerji kaybı...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    16 milyon borc üstlenip 8 milyon tahsilat yapıcak.devrettiği paylardan.yani borc 8 milyon falan olucak.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sonuçta doğal gaz taşımacılığı ile ilgilenecek bu iyi bir hikaye....

4.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Sen zaten onlarin şefisin, onlari koruyarak nasil da kendini belli ediyorsun, teşkilat sağlam , boyna kelepir olmuş fiyati kotuluyorsun, kimse almasin diye ugrasiyorsun...bir de bana artistik yapiyorsunuz,...benim ongorum hisseyi topluyorlar, ytd.
    burada kimse fiyatı kötülemiyor hisse bize göre olması gerekenin çok altında....zirveden % 50 aşağıda olmayı gerektirecek bir hikaye yok çok acımasız fiyatlama var....topluyorlar kısmına bir nebze katılıyorum ama bu hissede toplaması gereken yabancı yabancı toplamadığı sürece hiçbirşey olmaz...geçmiş hareketleri hep yabancı alışları ile oldu....

5. Sinsi sinsi topluyorlar fikrindeyim.ytd

6. yusuf bey ne diyorsun negmar ile ilgili şirketin son hamlesi hakkında....bilanço ile ilgili bir beklentin var mı....

7. Ortak şimdi negmari sattilarmi bunlar?

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Negmari ilk başta 21milyon dolara sattilar sonra iptal edip tekrar ihaleye çıkınca 21 milyon tl ye teklif geldi oda iptal oldu şimdi ise anladığım kadarıyla "bir miktar para artı olarak holosko" gibi bir satış yapmışlar.

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 226/924 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •