Sayfa 238/924 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Berbat geçen 2017 yılından sonra 2018 yılında güzel haberler duymaya başladık. Bilançoda bence güzel geldi.
    2016 2017 yılı hep yerli milli silahlar/araba üzerinde duruldu fakat tarımı unuttuk. Unutulduğu için olanlar ortada.
    Ruslar hem silah hem tarım ürünleri ihraç ediyor. Putin: Tarım ürünlerinin ihracatı silah satışından daha karlı hale geldi.
    İlk okulda öğretilen gibi kendi kendimize yeten bir ülkeydik fakat şu an yetemiyoruz. İthal ediyoruz. Demek ki tarım politikamız hatalı.
    2018 yılı inşallah tarım için yatırım kalkınma yılı olur da Gübretaş'ta yapması gereken fosfat yatırımını bir an önce yapar.

2. Biri TAVAN TAVAN mi dedi😂🤣

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Berbat geçen 2017 yılından sonra 2018 yılında güzel haberler duymaya başladık. Bilançoda bence güzel geldi.
    2016 2017 yılı hep yerli milli silahlar/araba üzerinde duruldu fakat tarımı unuttuk. Unutulduğu için olanlar ortada.
    Ruslar hem silah hem tarım ürünleri ihraç ediyor. Putin: Tarım ürünlerinin ihracatı silah satışından daha karlı hale geldi.
    İlk okulda öğretilen gibi kendi kendimize yeten bir ülkeydik fakat şu an yetemiyoruz. İthal ediyoruz. Demek ki tarım politikamız hatalı.
    2018 yılı inşallah tarım için yatırım kalkınma yılı olur da Gübretaş'ta yapması gereken fosfat yatırımını bir an önce yapar.
    bir taraftan yerli ve milli deyip silah üreterek cari açığı azaltmaya dönük adım atılıyor diğer taraftan tarımı unutuyor ithal tarım ürünleri alıyoruz....geçende çay alayım dedim ambalajı yerli ama içinde ki çay ithalmiş şaka herhalde dedim ama gerçekmiş...en basiti çay bile ithal ediyormuşuz diğer bakliyat ürünleri zaten ithal ediyoruz şimdide hayvan ithal etmeye başladık...kısaca tarım politikamız hatalı değil yok çünkü....hep günü kurtarma işleri suni çözümler...

4. pazarlama ve genel yönetim gideri kalemi sanırım bilançonun makyaj kalemleri biraz fazla geldi gözüme......diğer faaliyet gideri 310 milyon gelmiş....2014 yılında 142 milyonmuş....bilançoda gider kalemlerinden 3 tanesi iyice göze batmaya başladı....
    Son düzenleme : xxtrader; 13-03-2018 saat: 14:32.

5. atsyh ve adese koptular bakalım diğerleri ne olacak....bir adi gubrf de hareket yok satarsam en adiyim....zaman olayını gözden çıkardım gubrf için...analiz aynı ama gubrf de işe yaramıyor...

6. *yapı kredi yatırım, gübre fabrikaları için tavsiyesini 4,0 tl hedef fiyatla 'endeksin altında getiri' olarak devam ettirdi
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

7.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    *yapı kredi yatırım, gübre fabrikaları için tavsiyesini 4,0 tl hedef fiyatla 'endeksin altında getiri' olarak devam ettirdi
    yapıkrediye yok devenin nalı deseydin adestim)

8. http://www.borsagundem.com/yazarlar/...yazisi/1285924

hissenin prim yapması için şirketin kar yazmasına gerek yok...kimin topladığı önemli bizim ki tam adi....bu kadar kasmayla 50 tl olsa ancak...

Sayfa 238/924 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •