Sayfa 244/924 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

elimde bir ton hisse var. bunun kadar kötü yönetilen, perişan bir hisse yok.

sadece bu kağıttan umudu kestim. hadi piyasa ile ilgili tarımla ilgili sıkıntıları geçtik de arkadaş en azından şu kozayla ilgili mahkemeler falan ne durumda. onu bile beceremediler.

bir sürü liman alsan ne fayda? tarım bitmiş. nakliyeyi kime yapacaksın?

kağıtla inatlaşmaktan vazgeçtim. artık yeni alım yapmayacağım. önceden aldıklarımı da satmayacağım ki güzel bir ders olsun bana.

iyi akşamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by cesursovalye Yazıyı Oku
    kaç mevsim geçti amme tık yokkk��

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2018 ilk çeyrek 2017 yılı toplam karından fazla kar açıklayabilir...artık umutlar yeşile döndü her ne kadar spek kassada....gözle görülür ileriye dönük umutlar yeşerdi....bu tip şirketler hantaldır düşmeside kalkmasıda zordur....şuan kalkma evresine girdi ama hisse ölü gibi....
    Son düzenleme : xxtrader; 15-03-2018 saat: 20:14.

3.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    elimde bir ton hisse var. bunun kadar kötü yönetilen, perişan bir hisse yok.

sadece bu kağıttan umudu kestim. hadi piyasa ile ilgili tarımla ilgili sıkıntıları geçtik de arkadaş en azından şu kozayla ilgili mahkemeler falan ne durumda. onu bile beceremediler.

bir sürü liman alsan ne fayda? tarım bitmiş. nakliyeyi kime yapacaksın?

kağıtla inatlaşmaktan vazgeçtim. artık yeni alım yapmayacağım. önceden aldıklarımı da satmayacağım ki güzel bir ders olsun bana.

iyi akşamlar.
    ortak borsada kaç tane gübretaş gibi şirket var 4 milyara yakın ciro açıklayan...bakıyorsun gider kalemlerine pazarlama ve genel yönetim gideri kalemi 450 milyon ...bu nasıl bir masrafdır şaka mıdır nedir anlamıyorum..diğer faaliyet gideri 310 milyon...toplam gider 760 milyon 3 kalem...bu 3 kalem bence ucu açık kalem oynatılacak kalemler malesef iyi niyetli düşünemiyorum...pazarlama gideri 280 milyon korkunç rakamlar...

4. Anlamadığınız şey şu; Bu şirket bir amme şirketi ve amme hizmeti yapıyor. İlk önceliği kar etmek değil çiftçiye şartlar her ne olursa olsun gübre temin etmek. Kar zarar ikinci planda. Siyasetin politikalarının bedellerini daima ödeyen ve ödeyecek bir şirket Gübretaş. 90 ların kitlerine söylenen arpalık tabiri vardı. Onların hepsi özelleşti lakin Gübre asla özelleşemez, çünkü mevcut iktidarın ana oy kaynağı anadolu kırsalıdır. Bu sebeple hammmadde fiyatı düşmüş çıkmış maliyetler göğü delmiş devlet buna bakmaz, köylüye ucuz gübre desteği verip subvanse etmezsen oy vermez. Bu sebeple de işiniz çok zor.
    Yazılarımın tamamı SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Ağzım dolusu küfürü basacam yine ceza alacağım.. pis herifler .. anlatmış anlatmış.. eee bir gelişme yok. Olursa Bilgi veririz... ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Commandante Yazıyı Oku
    Anlamadığınız şey şu; Bu şirket bir amme şirketi ve amme hizmeti yapıyor. İlk önceliği kar etmek değil çiftçiye şartlar her ne olursa olsun gübre temin etmek. Kar zarar ikinci planda. Siyasetin politikalarının bedellerini daima ödeyen ve ödeyecek bir şirket Gübretaş. 90 ların kitlerine söylenen arpalık tabiri vardı. Onların hepsi özelleşti lakin Gübre asla özelleşemez, çünkü mevcut iktidarın ana oy kaynağı anadolu kırsalıdır. Bu sebeple hammmadde fiyatı düşmüş çıkmış maliyetler göğü delmiş devlet buna bakmaz, köylüye ucuz gübre desteği verip subvanse etmezsen oy vermez. Bu sebeple de işiniz çok zor.
    İşlerine gelince kamu şirketi değil diyor başbakan TKK bu hafta şeker fabrikasını bakan TKK alır dedi başbakan düzeltme yaptı TKK kamu şirketi değil bakanlık sadece kontrol eder...ama bütün müdürler fanatik akpartili sorumluluk sıfır utanmaz reziller

7. bizim için süpriz yok uzun zamandır güzel haber duyamadık yatırımcıyı heyecanlandıracak....adamların tek işi var sonuçlanmayan mahkemeleri yatırımcı ile paylaşmak....yatırımcı sonuç duymak istiyor bunlar spk mevzuatını uyguluyor sadece....fiyatlanacak hikaye yok malesef....

8. maden işi siyasi bir olay olarak görünüyor.....bizimkilerin alması zor keşke alabilseler ama çok saçma sapan yöneticilerimiz var bu işe kafa yoran yoktur...delinin biri zamanında bir taş attı kuyuya hepimiz onun peşinden gidiyoruz....bizim şirket sanki bu sözleşmenin şartlarını gizliyor gibi yatırımcıdan....neden derseniz kozaa bir açıklama yapmıştı daha önce hiçbir kanunsuz işimiz yok diye...

Sayfa 244/924 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •