Sayfa 253/924 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Boolinger orta bantın altına sarktı. P.Sar haftalık da negatife döndü.. Sanırım 1 hafta önce yapı kredi nin verdiği 4 TL hedef gerçekleşecek gibi görünüyor... Endeks 113.400 altına sarkarsa 3.83 ihtimali ortaya çıkar...

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2. Allah bildiği gibi yapsın. Başka bir şey diyemiyorum.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Cuma günü yazdım yatırımcı ilişkilerine altın madeni, fosfat yatırımı,hisse değeri adamlar kap haberlerini kopyala yapıştır yapmışlar.rezillik diz boyu batık bir şirket muamelesi var.adamlar hiçbirseye cevap vermiyorlar.ne yatırımcı ilişkilerinden ne de sosyal medyadan.zaten yönetim kurulunun sadece yaptığı yemeklere açılışlara katılmak ve sosyal medyadan parti partizanlığı yapmak

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Cuma günü yazdım yatırımcı ilişkilerine altın madeni, fosfat yatırımı,hisse değeri adamlar kap haberlerini kopyala yapıştır yapmışlar.rezillik diz boyu batık bir şirket muamelesi var.adamlar hiçbirseye cevap vermiyorlar.ne yatırımcı ilişkilerinden ne de sosyal medyadan.zaten yönetim kurulunun sadece yaptığı yemeklere açılışlara katılmak ve sosyal medyadan parti partizanlığı yapmak

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ortak şirketin başındakiler yöneticimi ki de yatırımcı ilişkileri doğru dürüst cevap versin.
    İmam cemaat misali.
    Batsın da bizde alacağımıza çizik çeker bir bardak soğuk su içeriz en fazla.

5.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Sn şövalye varmı bi umut gubrede ....
    bundan sonra yeni taktik düzenli alım ortak...istedikleri kadar aşağı çeksinler sıkıntı yok...borsada bir hissenin yükselmesi için önce toplu olması lazım...zarar açıklayan hisselerin % 100 yaptığı borsamız var heran herşey değişebilir önemli olan o zaman trende olmak....2 tl den gerel aldım 6,5 tl olacak diyordum...2 haftada 6,5 tl oldu...ben 3 tl de kıllandım sattım bu iş biraz sabır işi...biz bekliyorsak bizden çok daha büyük paralar yatıranlarda bekliyor....beklemekten kim fayda sağlar hisseyi toplayanlar...bende topluyacağım....

6. Toparlanma var gibi ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bundan sonra yeni taktik düzenli alım ortak...istedikleri kadar aşağı çeksinler sıkıntı yok...borsada bir hissenin yükselmesi için önce toplu olması lazım...zarar açıklayan hisselerin % 100 yaptığı borsamız var heran herşey değişebilir önemli olan o zaman trende olmak....2 tl den gerel aldım 6,5 tl olacak diyordum...2 haftada 6,5 tl oldu...ben 3 tl de kıllandım sattım bu iş biraz sabır işi...biz bekliyorsak bizden çok daha büyük paralar yatıranlarda bekliyor....beklemekten kim fayda sağlar hisseyi toplayanlar...bende topluyacağım....
    Mesela örnek olarak aşağıdakiler;

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 253/924 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •