Sayfa 266/924 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak 2008 yılından beri gübre yatırımcısıyım sadece bu foruma bakarak ky elinde mal yok demek yanlış bu foruma yazmayan binler ky var herkes elindeki lotları yazsın bakbakalım maby cıdamı ky cıdamı bu sözüm xtrader a

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bende lot çok ortak.....

2. Al bendende okadar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ky zararda olduğu için satmıyor by cıda mal alamadığı için çıkartmıyor olay bukadar basit

bu hisseyi toplamak icin en az 7 üzerine getirip 7 ile 9 arası %90 toplarlar. Sonra da kazanmaları icin 15 liralara götürmeliler,

Su durumda şirket yonetim8ne bakınca buma imkan yok , ancak bir babayiğit kumar gibi düşünüp dediğin gibi çıkartabilir. Yoksa çok çok çok zor.

4.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Al bendende okadar

beni en çok üzen nokta....2010 yılında 5-6 tane hisseye karar verdim....egeen-ccola-aselsn-ttrakt-mrshal-gubrf.....içlerinden artmayanı seçmişim bu düşündükçe üzüyor.....egeen 35 kat....ccola 5 kat....aselsn 15 kat....mrshal 10 kat....ttrak 8 kat...gubrf yerinde....geriye dönüp baktığımda şaşıyorum şansızlığa....

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bende lot çok ortak.....
    Ortak malı ky yatırımcıya iyi kitlediler kabul edelim dolandırıldık

6. Ortaklar mal bende cok Bi habere bakar yarın fosfat yatırımı yapıyoruz koza altın madenini aldık biz işleticez deseler Çifli rakamlar rahat görülür

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    beni en çok üzen nokta....2010 yılında 5-6 tane hisseye karar verdim....egeen-ccola-aselsn-ttrakt-mrshal-gubrf.....içlerinden artmayanı seçmişim bu düşündükçe üzüyor.....egeen 35 kat....ccola 5 kat....aselsn 15 kat....mrshal 10 kat....ttrak 8 kat...gubrf yerinde....geriye dönüp baktığımda şaşıyorum şansızlığa....
    Ortak bendede ereğli thy hektaş vardı bu tezek yüzünden hepsini sattım salak gibi yüzde yüz gübredeyim yıllarca bekliyorum ama bende senin gibi inatçıyım çifthaneyi görmeden satmam

8.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    bu hisseyi toplamak icin en az 7 üzerine getirip 7 ile 9 arası %90 toplarlar. Sonra da kazanmaları icin 15 liralara götürmeliler,

Su durumda şirket yonetim8ne bakınca buma imkan yok , ancak bir babayiğit kumar gibi düşünüp dediğin gibi çıkartabilir. Yoksa çok çok çok zor.
    çok doğru söylemişsin ky çoğunluk maliyet 7 tl üzeri.....babayiğit çıkar mı doğan grubunda bir haber çıktı 2 günde hisseler tavan tavan gidiyor...buna benzer bir süpriz haber bizide götürür.....somut birşey olmadan beklemek pek mantıklı değil ama bekliyoruz maliyetten kaynaklı...

Sayfa 266/924 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •