Sayfa 267/924 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Ortaklar mal bende cok Bi habere bakar yarın fosfat yatırımı yapıyoruz koza altın madenini aldık biz işleticez deseler Çifli rakamlar rahat görülür
    Görmez ortak görmez 2020 ye kadar bi cacıkk olmaz bu hisseden

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak bendede ereğli thy hektaş vardı bu tezek yüzünden hepsini sattım salak gibi yüzde yüz gübredeyim yıllarca bekliyorum ama bende senin gibi inatçıyım çifthaneyi görmeden satmam

çift hane bile 2 kat olmuyor dediğim hisselere göre....2010 yılında aselsn ağlama duvarı iken 1 gubrf hissesi ile 7 aselsn alınıyordu şimdi tam tersi oldu....spekülatif veya ciddi bir hikaye olmasa makasın kapanması zor...

3.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Mr karayamayla atışıyoduk ama cvp yazıyordu en azından yeni müdüre nekadar yazdıysam tınlamıyo adam işi gücü gezmek

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ortak bende yazıyorum müdür tınlamıyor kibirli acayip bi adam gübre hakkında bi cümle kur yok

4.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Ortaklar mal bende cok Bi habere bakar yarın fosfat yatırımı yapıyoruz koza altın madenini aldık biz işleticez deseler Çifli rakamlar rahat görülür
    Tarım bakanı fosfat falan dedi hemen bizim ilkokul talebesi müdür tekzip etti daha ne haberi bekliyosun ortak bunlardan iyi haber geldiği an tekzip ediyoşar sanki birileriyle ortak hareket eder gibiler çözemedim gitti

5.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Görmez ortak görmez 2020 ye kadar bi cacıkk olmaz bu hisseden

Akparti 2019 oy yerine başka bişey alır....

6. Bazan diyorumki genel kurula gitsem bunların yüzüne sövsem sonra gübre 0₺ olsun umurumda değil ama sövmeden rahatlayamıyacam artık

7.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak malı ky yatırımcıya iyi kitlediler kabul edelim dolandırıldık

ortak borsanın doğasına aykırı.mutlaka bir hareket olacaktır...düne kadar kimse doğan grubuna bakmıyordu şimdi acaba kaç tavan çekecek deniyor....doas 17 tl leri gördü 8 tl lerde dolanıyor halkbank 22 tl leri gördü 9 tl lerde sürünüyor...bir gubrf değil merak etme...ekürileri var gubrf nin.....ben bu baskının bilanço kaynaklı olduğunu hiç düşünmüyorum....

8. Ortak o dediğin hisselerden halk hariç özel sektör sorun devlet şirketlerinde

Sayfa 267/924 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •