Sayfa 272/924 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Helal ortak bak onu unutmuşum aynen bu ne menem iştir çıldırıcam allah aklımıza mukayyet olsun

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunları yüzünden gönülden bağlı olduğum Reise oy vermiyeceğim..

2. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Bunları yüzünden gönülden bağlı olduğum Reise oy vermiyeceğim..
    Ortak reisin haberi yok eminol olsa zaten bunların ağzından burnundan getirir diye düşünüyorum

4. gübrataşın durumu ülke tarımının durumu bu açık net....borsada gübre hisseleri içinde öncü göstergedir gubretas....gübretaş kötü durumdaysa gıda enflasyonu devam ediyor demektir....bu bakanlığın başarısızlığı demektir...gıda enflasyonu yüksek olması bakanlık sorumludur....

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    gübrataşın durumu ülke tarımının durumu bu açık net....borsada gübre hisseleri içinde öncü göstergedir gubretas....gübretaş kötü durumdaysa gıda enflasyonu devam ediyor demektir....bu bakanlığın başarısızlığı demektir...gıda enflasyonu yüksek olması bakanlık sorumludur....
    Hükümetin başarısız olduğu bakanlıklardan biri malesef tarım

6.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak reisin haberi yok eminol olsa zaten bunların ağzından burnundan getirir diye düşünüyorum

Karayama gelince bunlar gübreyi bedava verin dediler çifciye karayama da acık acık TV de kar amacı gutmeyeceğiz dedi şirket 2016 hedefden saptı on ayda karayama irandan gelen temetüyüde yediler demem oki herşeyden haberleri var

7.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Hükümetin başarısız olduğu bakanlıklardan biri malesef tarım

hiç başarılı olamadılar...bu kadar manav niye açılıyor...kar marjı yüksek iş....tarladan al 1 lira sat 5 lira var mı böyle kazanç...hükümet 1 liraya mal satanı düşünüyor güya....niye 5 tl olduğunu denetlemiyor yada denetleyemiyor...

8.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Karayama gelince bunlar gübreyi bedava verin dediler çifciye karayama da acık acık TV de kar amacı gutmeyeceğiz dedi şirket 2016 hedefden saptı on ayda karayama irandan gelen temetüyüde yediler demem oki herşeyden haberleri var
    Ortak ben kendisine sordum bana verdiği cvb ben orda gübretaş dan değil ttk dan bahsettim iyi dinleyin dedi

Sayfa 272/924 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •