Sayfa 3/924 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7390 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Ortalama düşürmek için beklettiğim nakitle şu fiyatlardan bile almaya korkuyorum.
    Karamaya nın şirketi düşürdüğü hale bak.
    4 tl.

2. Destek mestek kalmadı, bam bam bam... 4.00'de 75 bin alım bekliyor, onu çekse abimiz, 4'ün altına iner herhalde...
    y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortalama düşürmek için beklettiğim nakitle şu fiyatlardan bile almaya korkuyorum.
    Karamaya nın şirketi düşürdüğü hale bak.
    4 tl.
    beni hissenin düşmesi korkutmuyor ama esas üzen bu saçma sapan yöneticilerle yola devam ediyor olmamız...kimsenin dinlediği yok sesimizi duyan yok...başarısızlıkta zirve yapmış vizyonsuz bir yönetime bu yatırımcı katlanmak zorunda mı...

4. Kademeli girişe başlıyorum Allah mahçup etmez inşallah.

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    beni hissenin düşmesi korkutmuyor ama esas üzen bu saçma sapan yöneticilerle yola devam ediyor olmamız...kimsenin dinlediği yok sesimizi duyan yok...başarısızlıkta zirve yapmış vizyonsuz bir yönetime bu yatırımcı katlanmak zorunda mı...
    Tam tersi hissenin düşmesi beni çok ama çok korkutuyor. Çünkü;
    Şu an riski sevmeyenler kar cebe yakışır diyenler için kar-al seviyeleri.
    Rallide biz ve bir kaç şirket hariç tüm hisseler en düşük %100 yaptılar.
    Son 15 gün önce borsaya giren birisinin yaşadığı tedirginliğin yüz katını biz yaşıyoruz. Nedeni dün bugün ilk defa hisse almış biri en fazla %5 zararda iken 5 tl den 1yıl önce bu boku alan birisi için şu an %20 ekside.
    Bırak kar almayı zararı diğer hisselerden çıkarmanın peşindeyim.

Bist100 ün 90 binlere düştüğü ihtimalini düşününce herhalde 3 tl de soluğu alırız bu gidişata göre.
    4,40 seviyelerinde portföyün 3 te 1 ini ilk kez zararına satış yaptığımda kendime çok kızmıştım ve 4 tl nin bir kuruş üstünde tek bir lot almayacağım diye yemin etmiştim forumda var.
    Bugün 4 tl bile bana pahalı geldi mantıklı bir şekilde düşündüğümde.

6. Razideki payı satayım dese 500 milyon usd aşağıya vermezsin.şirketi 300milyon dolara doğru düşürüyorsun yemezler aynı oyunu tekfende yaşadım.benden zırnık alamazsın

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ben bu görüşe katılıyorum. Düşsün bakalım nereye düşüyor. Yönetimde bulunan insanların çoğu biat kültürü ile yetişmiş, niteliklerinden ziyade siyasi bağlantıları neticesinde oraya gelmiş tarzda adamlar bana göre. Gübreyi iflas ettir emri gelse gözünü kırpmadan yapabilecek potansiyelleri çok yüksek bence.

8.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Tam tersi hissenin düşmesi beni çok ama çok korkutuyor. Çünkü;
    Şu an riski sevmeyenler kar cebe yakışır diyenler için kar-al seviyeleri.
    Rallide biz ve bir kaç şirket hariç tüm hisseler en düşük %100 yaptılar.
    Son 15 gün önce borsaya giren birisinin yaşadığı tedirginliğin yüz katını biz yaşıyoruz. Nedeni dün bugün ilk defa hisse almış biri en fazla %5 zararda iken 5 tl den 1yıl önce bu boku alan birisi için şu an %20 ekside.
    Bırak kar almayı zararı diğer hisselerden çıkarmanın peşindeyim.

Bist100 ün 90 binlere düştüğü ihtimalini düşününce herhalde 3 tl de soluğu alırız bu gidişata göre.
    4,40 seviyelerinde portföyün 3 te 1 ini ilk kez zararına satış yaptığımda kendime çok kızmıştım ve 4 tl nin bir kuruş üstünde tek bir lot almayacağım diye yemin etmiştim forumda var.
    Bugün 4 tl bile bana pahalı geldi mantıklı bir şekilde düşündüğümde.
    ortak sen tek lot almayacağın için yemin etmişsin bende tek lot satmayacağım için...şuan işlem hacimleri satıcıların çok ısrarlı olmadığını gösteriyor...sıkılmış yatırımcıların malı varsa odur veya sağ cep sol ceptir....5 tl lerde iken söylemiştim bunlar mal toplamakta zorlanır ama fiayatı aşağı çekebilirler diye...fiyatı çekmek için illa yüklü satış gerekmiyor....sağ cep sol cep mantığı ile zararına satıyor gibi gösterip arada dökülenleri toplama taktiği...ky sattıkça bunu başardılar...artık ky satmıyor bence...kendileri çalıp kendileri oynuyor...benim için 4 tl 3 tl 5 tl farketmiyor fırsat buldukça toplamaya devam.ben hisse alırken hiç aşağıya bakmam tam tersine yukarıda ki potansiyele bakarım hep böyle olmuştur...

Sayfa 3/924 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •