Sayfa 316/924 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Rus borsası Bu kadar düşmedi

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Geçen ay paylaştığım grafik,

GUBRF olmuş 92 cent... Bu eşşek ölmüş gibi zaten, kurttan korkacak pek durumu kalmamış...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3. Trump ın mevzusu ise havlayan köpek misali... bir yandan da bak Rusya ya kafa tutuyorum.. Rusya nın sayesinde seçimi kazanmadım, adamı değilim demek ister gibi...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4. Bu işin sonunda umarım iran düzlüğe çıkarda belki bizede yarar...ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Soygun budur işte arkadaş.....
    Adam 2 tweet attı piyasanın **ına koydu....
    Tek füze atmadan trilyonları götürdüler.... Milletin eline verdiler doları global piyasalarda...

6. güzel alım noktaları geleceğe dönük...al unut denilecek seviyeler...yeter ki şirket karları düzelsin bizim için en önemli takip edilecek konu bu...3 haneli karlar tekrar tarihi zirveye yol aldırır....ytd

7. Hisse bitmiş dediğimde birileri tepki göstermişti bana, bitmemiş 3,80 olmuş haklıymış

8.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Ben 3 yıldır bekliyorum , kimse bu hisseden umut ummasın, arpalık unut şirket bu, 8 veya 10 yılda bir yükselir, oda denk gelirseniz, kimseye inanıp aman ha paranızı bağlayıp karalara bağlamayın. Ben uyarayım
     Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Söylediklerinle yaptılarında tezatlık var... Kimse bu hisseye umut bağlamasın diyorsun, kendin neden taşıyorsun..!
     Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Yani diyorsun ki ben 5 yıl daha buradayım, siz gidin canınızı kurtarın.. Ortak komiksin ve hiç gerçekçi değilsin...
    Kusura bakma, inanmıyorum senin samimiyetine..
    sayın oscar samimi olup olmadigimj anladinmi peki, ne düşünüyorsun, ben yazdigimda 10 gün önce hisse 4,15 lerde idi.

Sayfa 316/924 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •