Sayfa 326/924 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Bilirim sizin gibileri.. Teknik analiz filan hikaye, karın ağrınız farklı. Şirketin iki gündür temel verilerini, ne kadar ucuz olduğunu ortaya koydum. Zorunuza gidiyor paylaştıklarım tabii.. Milletin elindeki malları çöp fiyatından götüreceksiniz.. Hadi sahibinin yanına hoşt..
    Çöp fiyatına sattıranlar senin gibi adiler. Hoşt sana derler. Embesil

2.  Alıntı Originally Posted by zingat Yazıyı Oku
    Çöp fiyatına sattıranlar senin gibi adiler. Hoşt sana derler. Embesil
    Ben mi sattırıyorum kuş beyinli mahluk..?

Hissenin dolar bazlı diplerde olduğunu göstermem den neden rahatsız oldun..? Hadi söyle, itiraf et..! Alçaklığın da bir sınırı var ama sen de yok..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3. Adi, ********ler...! Beni susturamayacaklarını anladılar.. Tahrik edip ceza aldırmaya, uğraşıyorlar...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Adi, ********ler...! Beni susturamayacaklarını anladılar.. Tahrik edip ceza aldırmaya, uğraşıyorlar...
    ortak güzel rakam görmeye hasret kaldık...bilançoda ilk çeyrek güzel rakam görmeliyiz.....biz yatırımcıları ilgilendiren en önemli konu tabelada artık güzel rakamlar görmek.....çiftlikbank benzeri oluşum var diye algılıyoruz.....şirketin pazarlama gideri ve yönetim gideri 450 milyon şaka gibi...45 değil 100 değil tam 450 milyon....zehir zıkkım olsun kan kustursun bu adilere allah... başka bir analizim yok...

5. 2017 yıl sonu bilançoya göre pazarlama ve yönetim giderleri/ciro oranı

tuprs....% 2,1
    aselsn.......% 6,3
    thyao.......% 3,5
    krdmd......% 1,95
    eregly.......% 2,6
    gubrf....... % 12,9
    brisa......% 17
    doas.....% 6,4

6. pazarlama ve satış bölümündeki gübretaş çalışanlarına yol verilmeli işten çıkarılmalı diye düşünüyorum....bilançoda son 2 yılda bir tuhaflık var ve başındaki kalemin ismi pazarlama ve satış gideri......

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    pazarlama ve satış bölümündeki gübretaş çalışanlarına yol verilmeli işten çıkarılmalı diye düşünüyorum....bilançoda son 2 yılda bir tuhaflık var ve başındaki kalemin ismi pazarlama ve satış gideri......
    Ortak senin paylaşımını yolladım TKK müdürüne yazıyoruz okuyomu bilmiyorum cevap yok .

8. indeks bilgisayar var birde 4,7 milyar ciro........pazarlama ve yönetim gideri..........75 milyon

Sayfa 326/924 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •