Sayfa 534/925 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon
Arama sonucu : 7394 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Son rezil bilançodan sonra, bir haftadır sağlam duruşu anlamsız.. Kuşkusuz Aralık ayındaki dava öncesi yeni alıcıların eline mal verme operasyonu çekecekler gibi duruyor.. Bu bağlamda yeni spekülatif bir hareket olasılığı yüksek görünüyor..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2. Ekim ayında da böyle gıdım gıdım 3,50 ye çıkardıklarında birşey olacak sanmıştık..

sonra 2.70 e kadar basmışlardı...

şimdi de ufak ufak tırtıklıyorlar bakalım nerden ky nin eline verecekler...!

3. Spek arkadaşın anlamadığı şu. Bu saatten sonra bu hissede kalanlara hisse sattıramazsın. Şu anda bu hissede kalanlar gözünü karartmış kişiler. Boşuna zorluyor. 1 TL yapmazlarsa ********ler namertler. Nereye kadar dayanacak bakalım. Binlerce milyonlarca lotları olan kendileri. Bize birşey olmaz. En kötü ihtiyaç olursa satar çıkarız.

Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    Spek arkadaşın anlamadığı şu. Bu saatten sonra bu hissede kalanlara hisse sattıramazsın. Şu anda bu hissede kalanlar gözünü karartmış kişiler. Boşuna zorluyor. 1 TL yapmazlarsa ********ler namertler. Nereye kadar dayanacak bakalım. Binlerce milyonlarca lotları olan kendileri. Bize birşey olmaz. En kötü ihtiyaç olursa satar çıkarız.
    Arkadaşım spek bizdeki hisselerin peşinde değil bunu artık kabullensen iyi olur elinden gelse bir bu kadar daha küçük yatırımcıya dağıtmanın peşinde bu namussuzlar.
    Ben birkimimi gübretaşa yatırarak çaldırdım gözüyle bakıyorum. Şirket yönetimi dahil resmen bizim üç beş kenara koyduğumuz birikime göz koyup resmen elimizden aldılar.
    Şirket yönetimi yani İbrahim yumaklı yönettiği şirkete güvense hissesine geri alım yapar ama güvenmiyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by ertanky Yazıyı Oku
    Arkadaşım spek bizdeki hisselerin peşinde değil bunu artık kabullensen iyi olur elinden gelse bir bu kadar daha küçük yatırımcıya dağıtmanın peşinde bu namussuzlar.
    Ben birkimimi gübretaşa yatırarak çaldırdım gözüyle bakıyorum. Şirket yönetimi dahil resmen bizim üç beş kenara koyduğumuz birikime göz koyup resmen elimizden aldılar.
    Şirket yönetimi yani İbrahim yumaklı yönettiği şirkete güvense hissesine geri alım yapar ama güvenmiyorlar.
    yumalı sadece memur alım yapabileceğini sanmam

6. GUBRF: Gübre Fabrikaları 2.50 TL desteğine yakın seyrediyor. Bu seviyelerde bir tepki alımı ile karşılaşırsa tekrar 3.50 TL seviyelerini hedefleyen bir hareket başlatabilir. Bu desteğini aşağı kırması ise 2 TL seviyelerini söz konusu yapabilecektir.

Aziz Cem Güler
    Analizler (165)

7. http://fertilizerworks.com/sites/def...ber%202018.pdf

haftalık üre fiyatları....tam gaz düşüyor.....

8.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku

GUBRF: Gübre Fabrikaları 2.50 TL desteğine yakın seyrediyor. Bu seviyelerde bir tepki alımı ile karşılaşırsa tekrar 3.50 TL seviyelerini hedefleyen bir hareket başlatabilir. Bu desteğini aşağı kırması ise 2 TL seviyelerini söz konusu yapabilecektir.

Aziz Cem Güler
    Analizler (165)
    Kisa olusan soyle bir trend de var kama tarzinda bu cizgileri cizen bu cizgileri neden cizmemistir ilginc.

Sayfa 534/925 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •