Sayfa 537/925 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Hiç mi teknik analiz yapacak, alanı satanı anlatacak biri yok burada. Tamam işte hepimiz biliyoruz berbat yönetilen bir şirkete ortak olduk. Fiyat da onun için burada. Bu iş bir risk. Hepimiz bir risk aldık. Kimimizin maliyeti çok yüksek kimimizin ki düşük. İnşallah beklenmedik güzel bir gelişme olur da tüm zarardaki arkadaşlar paralarını kurtarır ve kâr eder.

2.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    yav bir git Allah aşkına ne konkordatosu. Bu hisseyi sattım dediğin günden beri hâla hergün yazıyorsun burada. Sattıysan neden bu kadar ilgileniyorsun hâla. Bu şirket batarsa devlet batmış demektir. Devlet battıktan sonra hissen olmasa ne yazar, paran olsa ne yazar. Zaten batacağını düşünen adam 1 dakika bile beklemesin bu hissede. Aslında bu şirket teknik anlamda batmış iflas etmiş bir hisse belki de arkasında devlet olmasa. Ben de sinir oluyorum kızıyorum bu şirkete ama kimse kafamıza silah dayamıyor bu hisseyi alın ya da satın diye.
    ben sattığım tüm hisseleri takip ederim....her hisseyi almam aldığımı da satsam da takip ederim.....şirketin mali gidişatı daha kötüye gidiyor bunun sonunda nasıl bir aydınlık olacak.....devlet karşılıksız para verse yatırım yapın derse ancak birşeyler olur....şirket kar edemiyor para olmadan nasıl yatırım olacak....çark nasıl dönecek....şirket yönetimi sorunları çözemiyor çözemeyince kar yerine zarar geliyor....zarar eden şirket hisseside doğal olarak sürünüyor....şirketin kar elde etmesi lazım.....4 milyar ciro olup 200 milyon kar açıklayamıyorsa bir şirket nasıl dönecek çark....

3. Gübre durup durup şahlanıyor,bi sefer kopacak ama ne zaman?????
    ytd...

4. Bu sefer gidiyor galiba,ne dersiniz,ytd.

5. Sebep???????

6.  Alıntı Originally Posted by delideli Yazıyı Oku
    Sebep???????
    hammadde fiyatları ucuzluyor petrol fiyatları geriliyor süreç tekrar gübretaşa yarayacak bu seferde razi kötü olmaya başlayacak.....bu şirkete değer katan kar marjı yüksek olan razi şirketi....ters ilişki ile çalışan iki fabrika var....biri hammadde sahibi diğeri hammadde ithal eden.....hammadde fiyatları düşmesi ithal edene yarıyor.....

7. Koza davası bu aya ertelenmişti... Gününü hatırlayan var mı...???
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

8.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Koza davası bu aya ertelenmişti... Gününü hatırlayan var mı...???
    27.12.2018 tarihinde ortağım...

Hatırlarsanız geçen seferde böyle yükseltip 3,90 dan vermişlerdi milletin eline....

Sayfa 537/925 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •