Sayfa 553/925 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 7394 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Siyasal islamın resmini görmek isteyenler
    Müdürün 2 sene önceki ve şimdiki resmine bakabilirler.
    Vıcık vıcık yandaşlık kokan bu hareketlerden tiksindim iyice artık.
    Konu dışı ama ben de her haber kanallarını açtığımda yorumcuların 40 yaşından sonra sakal bırakan larda %90 lik bir artışa şahit olunca hayatın anlamını sorgular oldum artık.. başta y.bulut olmak üzere..

Budur...

2. kozacilar bu lisans bizde kaldi olayini pazarliyor. Buna kanmak ahmakca. Karar gubrf lehine aciklanmis mahkeme lisans isine ben bakmam demis. Mahkeme sureci bittikten sonra ilgili bakanlikta lisans degisimi neden 2-3 sene sursun? Kozal da her turlu istedigi haberi, yorumu yaptirabilecek bir grup var piyasa algisini yonetiyorlar.

Gubrf yonetiminin acilen yapmasi gereken maden de guncel bir rezerv degerleme raporu calismasi yapilacagini buna gore de koza cok niyetliyse buyur kardesim lisans satiliktir ver xxx milyon dolarimi al madeni demektir.

Kozal da bu para var mi var
    Paraya gubrf ihtiyaci var mi Var
    Secim oncesi ciftciye destek atmak gerek mi gerek
    Sahsi goruslerimdir

3.  Alıntı Originally Posted by Neweco Yazıyı Oku
    kozacilar bu lisans bizde kaldi olayini pazarliyor. Buna kanmak ahmakca. Karar gubrf lehine aciklanmis mahkeme lisans isine ben bakmam demis. Mahkeme sureci bittikten sonra ilgili bakanlikta lisans degisimi neden 2-3 sene sursun? Kozal da her turlu istedigi haberi, yorumu yaptirabilecek bir grup var piyasa algisini yonetiyorlar.

Gubrf yonetiminin acilen yapmasi gereken maden de guncel bir rezerv degerleme raporu calismasi yapilacagini buna gore de koza cok niyetliyse buyur kardesim lisans satiliktir ver xxx milyon dolarimi al madeni demektir.

Kozal da bu para var mi var
    Paraya gubrf ihtiyaci var mi Var
    Secim oncesi ciftciye destek atmak gerek mi gerek
    Sahsi goruslerimdir
    Sence bu işi yapacak kadar kabiliyetli dirayetli ve cesaretli yönetici var mı.!!!!!!!

Bence yok çünkü hepsi emir eri...!! Bırak karar almayı yorum bile yapmazlar....yapamazlar....!!!

4.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Sence bu işi yapacak kadar kabiliyetli dirayetli ve cesaretli yönetici var mı.!!!!!!!

Bence yok çünkü hepsi emir eri...!! Bırak karar almayı yorum bile yapmazlar....yapamazlar....!!!
    Üzülerek söylediklerine harfiyen katılıyorum. Bu yönetimin yetersizliğini defalarca gördük altın sahasından medet ummak çölde su bulmak kadar ütopik oldu bizim için.
    Keşke bu yan gelip yatan şirket yönetimi bizleri çalışarak utandırsa da bizde kendilerinden özür dilesek.

5. @gbrfab Tarımda verim ve kaliteyi artırmanın yolu, "bilinçli tarım"dan geçer.
    GÜBRETAŞ olarak yürüttüğümüz Ar-Ge ve sosyal sorumluluk faaliyetlerimizle bu anlayışı yaygınlaştırmak için çalışıyoruz.
    Ülkemizde tarımsal öğretimin 173. yıldönümü ve bu vesileyle Tarım Haftası kutlu olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    @gbrfab Tarımda verim ve kaliteyi artırmanın yolu, "bilinçli tarım"dan geçer.
    GÜBRETAŞ olarak yürüttüğümüz Ar-Ge ve sosyal sorumluluk faaliyetlerimizle bu anlayışı yaygınlaştırmak için çalışıyoruz.
    Ülkemizde tarımsal öğretimin 173. yıldönümü ve bu vesileyle Tarım Haftası kutlu olsun.
    Bunlar ne anlar Ar-ge den eğitim den çalışmaktan hektaşı örnek alsalar iş kendiliğinden çözülücekte malesef ortağı olduğumuz şirketin yönetim ve arkalarındaki ağa babalarının çöreklendiği nemalandığı yerden hayır gelmez gece gündüz sövüyorum zehir zıkkım olsun

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu şirketi bu hale düşürüp de yatırımcısını rezil edenlerin boğazlarından geçen her lokma haram olsun. Ama bu tahtayı bu duruma düşüren spek ve / veya onun yandaşları bilsin ki bize yar olmayacaksa onlara da yar olmayacak. Ya bu şirket batacak hep beraber batacağız ya da adam olacaklar hepsini biz yiyemedik sattan sattı zaten çizelim artık tahtayı yukarı deyip şu dakikaya kadar bekleyenleri üzmeyecekler. Benim maliyetim 3 TL. Ben 1 TL’ye kadar varım. Hodri meydan.

Sayfa 553/925 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •