Sayfa 572/924 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Allahtan bir mani olmazsa bu hissenin speğine yar etmeyeceğim lotlarımı. 3 TL maliyetim. Şerefi varsa namusu varsa yüreği varsa 1 TL yapar. Oradan da alırım. Kökünü yakmayı göze almışım bu hareketlerden mi korkacağım. Haydi ulan yap şunu 1 TL sen de o yürek varsa

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    Allahtan bir mani olmazsa bu hissenin speğine yar etmeyeceğim lotlarımı. 3 TL maliyetim. Şerefi varsa namusu varsa yüreği varsa 1 TL yapar. Oradan da alırım. Kökünü yakmayı göze almışım bu hareketlerden mi korkacağım. Haydi ulan yap şunu 1 TL sen de o yürek varsa
    sanki hisse çıkışa başlamamış ta ekgyo gibi yerinde sayıyor..bu tarz konuşmalarda hisse alamamışta speği gaza getirmeye çalışıp hisse alma fırsatı arar gibisin..

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by yıldızstar Yazıyı Oku
    biz satmıyoruz, en sonunda onlar pes edecekler, beklemeye devam.
    Adam az önce crfsa da yazmış herkes hissesini 10 numara sanıyor ama bi halt olduğu yok...

4.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    sanki hisse çıkışa başlamamış ta ekgyo gibi yerinde sayıyor..bu tarz konuşmalarda hisse alamamışta speği gaza getirmeye çalışıp hisse alma fırsatı arar gibisin..

yürü git bir işine gücüne. Benim 3 TL maliyete hissem var. Yok onu bunu gaza getirecekmişim! Hisse yükselişe mi başladı? Nasıl başlamış bir göstersen de inansak. Bankalar dahi dipten %40 prim yaptı. Bu kadar habere doların düşüşüne bu hisse buralarda mı olmalıydı.

5. Bugün yukarı kırmalı artık piyasa yukarı gibi duruyor bekleyelim tepkisini😏

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    yürü git bir işine gücüne. Benim 3 TL maliyete hissem var. Yok onu bunu gaza getirecekmişim! Hisse yükselişe mi başladı? Nasıl başlamış bir göstersen de inansak. Bankalar dahi dipten %40 prim yaptı. Bu kadar habere doların düşüşüne bu hisse buralarda mı olmalıydı.

Sayfa 572/924 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •