Sayfa 591/924 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Arkadaşlar gübre fab. zarar açıklamadı mı,yoksa ben mi yanlış görüyorum.ytd.

2. Bilanço net kar olarak beklenenden düşük, özellikle faliyet karı açısından iyi ama bunlar bir şey ifade etmiyor çünkü burası gübre aş küçük yatırımcı sömürme merkezi... Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    Bilanço net kar olarak beklenenden düşük, özellikle faliyet karı açısından iyi ama bunlar bir şey ifade etmiyor çünkü burası gübre aş küçük yatırımcı sömürme merkezi... Ytd.
    Bu bilançonun tek özelliği üç beş gün sonra ağlamaya gelecek yeni kyleri aramıza katmak olacak bence... Ytd.

4. Aman dikkat Gedik ve Yatırım Finans 2 gündür satışta toplam 600 bin lot oldu....

Adamları da sahada... süpermiş... ciroyu 2 ye katlamış... pazarlama peşindeler...

Üre fiyatları 240 dolardan 340 dolara çıkınca iran tarafı şirketi batmaktan kurtarmış......

Ancak ne yazıkki üre fiyatları tekrar 240 dolara düştü................... yaniii iran tarafından böyle karlar gelmesi çok zor..........

5. ÜRE Fiyatları

6. bilanço güzel
    döviz pozisyonu harika sadece faiz gideri var bu da sirketin risklerini konturol altına almasını saglar
    satışlarda anormal bir gerileme olmaz ise bundan sonra zarar yazması biraz zor
    razi etkisiyle bu fiyatlar komik kalır

7.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    bilanço güzel
    döviz pozisyonu harika sadece faiz gideri var bu da sirketin risklerini konturol altına almasını saglar
    satışlarda anormal bir gerileme olmaz ise bundan sonra zarar yazması biraz zor
    razi etkisiyle bu fiyatlar komik kalır
    Babacım üre fiyat yüksekken bile kar gelmemiş iyi dediğin bilanço zarar yazmış, dolar hareketlenmiş, üre fiyatları tekrardan dişlere yolculuk da sen diyorsun ki zarar yazması zor, ben de diyorum ki tam aksine kar yazması şu ortamda imkansız... Ytd.

8. biraz önce 3.16 iken birden 3.23 aldı hayırdır neden acaba

Sayfa 591/924 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •