Sayfa 600/924 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    Adamların alan var satan var değil zaten bugün de hergün ki gibi gelene geçene veriyorlar o yüzden isteyen alsın denesin şansını ne diyelim
    az bişii 3.07 den aldim,daha doğrusu yazildim hemen verdiler dediğin gibi hiç boş geçmiyor tahtanin spekisi isteyene istediği kadar mal verme potansiyeli var...
    benim için sıkıntı yok ortak,düştükçe toplarim

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    az bişii 3.07 den aldim,daha doğrusu yazildim hemen verdiler dediğin gibi hiç boş geçmiyor tahtanin spekisi isteyene istediği kadar mal verme potansiyeli var...
    benim için sıkıntı yok ortak,düştükçe toplarim
    Ah be ortak kendimi gördüm sen de, sorun yok düştükçe toplarım diyip nerelerden nerelere geldik, şimdi hisseyi takibi bıraktım arada buradaki yorumlara bakıyorum sadece neyse hakkında hayırlısı olsun kardeşim, bence düştükçe toplayacaksan da vadeni uzun tut yani ne bileyim 2,90 geldi alayım demek yerine 2,50 gibi yerlere koy alma işini çünkü bi yerden sonra kurşun kalmıyor bu tip hisselerin hareketlerinde... Kendimden biliyorum yani, mesela ek yapacaksam da 2,50 gelmeden tövbe almayacam yeminliyim, zaten alacak da pek nakit kalmadı Allah'tan portföyün hepsini gömmedik buraya yoksa ev parası bırakırdım şimdiye kadar.

3. Saatlik görünüm.. 3.20 aşağısında gezmese iyi olur..

4. Mart ayında citi ve doçe vermiş görünüyor. Son 10 gün takas değişimleri..

5.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Mart ayında citi ve doçe vermiş görünüyor. Son 10 gün takas değişimleri..

Son çeyreklik bilançoyu beğenmediler

6. Yeni gelen arkadaşlarımıza hoşgeldiniz partisi düzenliyorlar

7.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Son çeyreklik bilançoyu beğenmediler
    Ortak yabancı bu şirketin nasıl bir çöplük olduğunu ve bulaşmaya değmeyecek bir şirket olduğunu çok iyi biliyor. Son çeyrek vs bunlar hikaye. Şirket şeffaf değil bilançolarda karlar iç ediliyor. Bana kalsa bu şirketin bu yönetim tarzıyla halka açık olmaması gerekiyor çünkü yapılan işlerinde kar amacı güdülmüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak yabancı bu şirketin nasıl bir çöplük olduğunu ve bulaşmaya değmeyecek bir şirket olduğunu çok iyi biliyor. Son çeyrek vs bunlar hikaye. Şirket şeffaf değil bilançolarda karlar iç ediliyor. Bana kalsa bu şirketin bu yönetim tarzıyla halka açık olmaması gerekiyor çünkü yapılan işlerinde kar amacı güdülmüyor.
    Ya ortak o değil de biz bu lanet hisseden nasıl kurtulacağız

Hiçbir haber hisseye fayda etmiyor koskoca altın madeni haberi etkilemedi başka bir şirkette böyle haberin söylentisi olsa 10 tavan çekerdi....

Raziyi satışa çıkarsalar da 2008 deki gibi bir patlama olsa bizde satıp kurtulsak...olur mu.... hayal işte....

Sayfa 600/924 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •