Sayfa 601/924 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    Yeni gelen arkadaşlarımıza hoşgeldiniz partisi düzenliyorlar
    güzel bir hoşgeldin dedi tahtanin spekisi .
    böyle hisseleri severim.
    maymun hikayesi gibi eskiler yenileri dövdü heralde

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Ya ortak o değil de biz bu lanet hisseden nasıl kurtulacağız

Hiçbir haber hisseye fayda etmiyor koskoca altın madeni haberi etkilemedi başka bir şirkette böyle haberin söylentisi olsa 10 tavan çekerdi....

Raziyi satışa çıkarsalar da 2008 deki gibi bir patlama olsa bizde satıp kurtulsak...olur mu.... hayal işte....
    Ortak pozitif düşünüp olumlu yazmak isterdim ama bu bataklıktan öyle kolay kolay kol bacak bırakmadan kurtulamayız. Uzun vade bekleyelim diyeceğim fakat 2011 de bu kokuşmuş şirketi portföyüne katan biri için elde var sıfır şu an yani uzun vade de bile zararda hal böyle olunca giriş var çıkış yok.
    Her daim yazdım ben artık kabullendim ve paramı hırsıza kaptırdım mantığıyla hareket ediyorum bu şirket özelinde. Altın madeni vs beni hiç heyecanlandırmıyor çünkü bırak altın çıkartmayı iştirak edinmeyi yönetimin fabrikanın altında petrol çıksa üzerine beton döküp kapatacağından yüzde yüz eminim.
    Bunların edineceği iştirakler batık firmalar olur genelde.

4. cok hantal bir senet seçmişim ,üstüne ölü toprağı serpilmis gibi.anlaşılan uzun bir süre hamallik yaptiracak bize

5. Gubrf yatırımcısı 4 e ayrılır
    1.Yeni gelen sazanlar
    2.Ucuz diye atlayıp uzuncu olanlar
    3.Uzun vade diye diyip çok uzuncu olanlar
    4.Vade konusunu unutmuş evladiyelik yatırımcılar(en büyük grup)

6. bu tahtanin spekisi yok, yakinda gelir
    o gelene kadar ucuz ucuz ne toplarsak kâr

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    bu tahtanin spekisi yok, yakinda gelir
    o gelene kadar ucuz ucuz ne toplarsak kâr
    601 sayfa var bu topicte şu yorumun aynısı "ucuz ucuz toplayalım" şeklinde en az 500 tane yorum vardır... sadece yorumu yazan üyelerin ismi değişiyor onun dışında yazılanlar hep aynı neyse ucuz ucuz topla kardeşim sana 1 hafta veriyorum büyük ihtimal haftaya bugün bu topicte yazmayı bırakmış olursun biz 3-5 kişi de senin gibi yeni gelen arkadaşlarla aynı muhabbetleri yapıyor oluruz

8. Bu yatırım finansmanın amacı ne çok merak ediyorum, geçen hafta en çok alan firmaydı bu hafta en çok satan firma... 3,20 üzeri topladıklarını 3,07 altına satıyor. Bu takas işi tamamen hava cıva biliyoruz da, bu firmanın derdini bir türlü çözemiyorum. Ytd.

Sayfa 601/924 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •