Sayfa 603/925 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Sağlam bilançoda gideceğine şüphe yok ama Vestel'de bilançodan oldu bu kadar aksiyon yani! Ne müthiş bilançoymuş 120% yaptırdı! Bilmiyorum vestel i ne kadar takip ediyordunuz, ama 1 yıldan fazla orada geçirmiş birisi olarak size katılmıyorum. Bozkurt orada benden de fazla zaman geçirmiştir, o da fikrini söyler belki.
    Hisse düşebilir veya çıkabilir ama ben bu kadar umutsuz olduğum bir hissede beklemem mesela, merak ettim bu umutsuzlukla sizi ve diğer arkadaşı bu hissede tutan motivasyon nedir?

Geldik, gidiyoruz..
    Kural-1 Borsada beklenti alınır gerçek satılır

Vesteldeki olayı anlamamışsın belli ki....

Yabancı orada karlılığın geçici olmadığını kalıcı olduğunu ve devam edeceğini gördü...

Ne demek istediğimi 2019 sonu bilançosunda daha iyi anlarsınız.....

Gubrf teki son çeyrek karı ise tamamen iran ile alakalı o da üre fiyatı ile alakalı idi.... saman alevi gibi çıktı indi....

Bundan sonra ne gelir kimse bilemez... ama üre fiyatları 250 dolar civarında... yani maliyeti kurtarmıyor....

2. Biz muhabet ederken gelmiş 2,95'e dayanmış, borsa 1 düşerken bu 2 düşme özelliğine devam ediyor. Ben yine uzaklaşayım biraz, can sıkmaktan başka bir işe yaramıyor bu hisseyi takip etmek... İzleyenler Allah sabır versin, yeni gelen arkadaşlarımız toplamaya devam edebilir, sonuçta bugün dünden daha ucuz YTD.

3. Beğenmeyen satsın kardeşim. Burada çok yok o muhabbet sıktı şu muhabbet sıktı ayağını bıraksın. İşine gelmiyorsa satar gidersin. Bekleyenleri olumsuz etkilemeye gerek yok. Hissenin hikayeleri ortada. Elbet gün gelecek dönecek ve bu da tutulmayacak. Bu hisseyi 8-9 TL iken almak mı riskli şimdi 3 TL civarı almak mı riskli? Bu sorunun cevabı çok açık. Borsa ağlama yeri değil. Hamama girdiysen terlemeyi göze alacaksın. Milyon lotu olan tahtacı düşünsün. Parası pul olup gidiyor. Salsın aşağıya tıpasına çaktığım. Alırım sorun yok.

4.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    Beğenmeyen satsın kardeşim. Burada çok yok o muhabbet sıktı şu muhabbet sıktı ayağını bıraksın. İşine gelmiyorsa satar gidersin. Bekleyenleri olumsuz etkilemeye gerek yok. Hissenin hikayeleri ortada. Elbet gün gelecek dönecek ve bu da tutulmayacak. Bu hisseyi 8-9 TL iken almak mı riskli şimdi 3 TL civarı almak mı riskli? Bu sorunun cevabı çok açık. Borsa ağlama yeri değil. Hamama girdiysen terlemeyi göze alacaksın. Milyon lotu olan tahtacı düşünsün. Parası pul olup gidiyor. Salsın aşağıya tıpasına çaktığım. Alırım sorun yok.
    Ahahah bayılıyorum bu tip arkadaşlara )) al kardeşim kimseye alma satma demiyoruz demeyiz de, al sen düştükçe al )

5. Sıkıntı yok beklemeye devam...

P.Sar haftalık da hala pozitif, 2.85 altına sarkmadıkça...

Günlükler kötü, haftalıklarda sorun yok

Orayı kırarsa 2.65 oluruz en fazla...

Ölmüş eşşek kurttan korkmazmışş misali...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

6. Biz 4 sene önce beğenip evlendik bu hisseyle..... bekara karı boşamak kolay..... demek istediğimiz yeni evlenecek gençlere evleneceğiniz kızı seçerken çok dikkatli olun....
    bu gubrf denen o......pu çok kişinin canını yaktı sizi de yakmasın....

7. Şimdiye kadar tamam eyvallah, geleni gideni boş geçmedi de... Bundan sonra da öyle olacağının garantisi var mı? Şimdi girenler doğru zamanlamayı yapmış olanlar da olabilir.. Bunu zaman gösterecek.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

8. Önce dipten sağlam bir hacimle sıkı bir dönüş yaparsın millet noluyo derken bi onay alırsın sonra tekrar yukarı vurunca tamam abi bu gidecek dersin...... ama sürekli dipleri yoklayan dönüşe ait en ufak bir alameti olmayan bu lanet hissesi için öngörüde bulunmak şu anda pek akıllı işi değil......

Sayfa 603/925 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •