Sayfa 608/924 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Evet geldik 2,73'e... Kelimelerin hiçbir anlam ifade etmediği günlerden geçiyoruz, Allah sonumuzu hayır etsin, ben borsanın bu kadar tepkisiz düştüğünü 2001 den bu yana ilk defa görüyorum. Alış kademeleri bomboş tahtalarda, sadece satışlar var. Gübre özelinde zaten sıkıntılı bir hisse, biz de geldik bu düşüşe böyle bir hissede yakalandık, kısmetimizde bu varmış. İzleyip kanser olmaktansa birkaç hafta bakmamak daha iyi sanırım... Ortalama düşürmek isteyenlere tavsiyem varsa öyle çılgınca planları bence suların durulmasını beklesinler, çünkü bu işin dibi gözükmüyor şu anda... Ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    563
     Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    Evet geldik 2,73'e... Kelimelerin hiçbir anlam ifade etmediği günlerden geçiyoruz, Allah sonumuzu hayır etsin, ben borsanın bu kadar tepkisiz düştüğünü 2001 den bu yana ilk defa görüyorum. Alış kademeleri bomboş tahtalarda, sadece satışlar var. Gübre özelinde zaten sıkıntılı bir hisse, biz de geldik bu düşüşe böyle bir hissede yakalandık, kısmetimizde bu varmış. İzleyip kanser olmaktansa birkaç hafta bakmamak daha iyi sanırım... Ortalama düşürmek isteyenlere tavsiyem varsa öyle çılgınca planları bence suların durulmasını beklesinler, çünkü bu işin dibi gözükmüyor şu anda... Ytd.
    Kademelerin borsa genelinde boş olması zannediyorum, cuma açığa dolar spekülasyonu yapıp beklenmedik bir şekilde sıkışan ve ellerinde dolar yerine başka TL getirecek Türk varlıklarını(misal borsa) satmak zorunda kalanların ellerindekini daha aşağıdan almak.

Satışa mecburlar, ne kadar yukarıdan karşılanırsa o kadar yüzeysel sıyrılacaklar bu işten.. Bugün swap kapama için son gün..

Belkide seçim sonrası, doları şimdikinden daha yukarı iteleriz de hazır düşmüş borsadan yeniden sattığımızın altında alırız diye düşünebilirler de...
    Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin.
    Kendine Bir Uğraş Bul, Düşünme Derin Derin... Hz. Mevlana...

3. [IMG][/IMG]

Grafiğe göre bu hafta ile son dipte tamamlanması lazım... Olmazsa daha da bu hisse alakalı ne yazarım çizerim..!
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4. Bazı hisseler o kadar güzel fiyatlara geldi ki şeytan diyor kol kafa kes bas git nasıl olsa dönüşte diğerleri eski yerine giderken bu adi hisse sürünmeye devam edecek...

5.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Grafiğe göre bu hafta ile son dipte tamamlanması lazım... Olmazsa daha da bu hisse alakalı ne yazarım çizerim..!
    :=)

Hepimize geçmiş olsun ortak sonunda sende pes ettin

6. Tahta o kadar komik ki 3-5 bin alış yazılsa 2,50 lere vermek için oraya çekecekler

7.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    :=)

Hepimize geçmiş olsun ortak sonunda sende pes ettin
    Bu hafta son düşüşünü tamamlayıp seçimden sonra yükseliş bekliyorum...

Yan yattı, çamura battı olursa... diye söyledim.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 608/924 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •