Sayfa 62/924 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 489 - 496 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. [QUOTE=cmpemre;1357274]
     Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku

Ortak yönetimden hemen bir şeyler beklemek bence hayal kurmak olur.
    Ne olup bittiğini anlaması 3 ay.
    Ani hareket ettirebilecek tek sebep koza davasının kazanılması. Tek tutar yanı o şimdilik.
    Koza bana göre hayal.bir şekilde zamanı geldiğinde koza gurubu şirketlerini satacaklar.tabiki birilerine bilecikle birlikte vermek isterler.siyaset yapmak istemiyorum.ama öyle gözüküyor.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. [QUOTE=onur4141;1357305]
     Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku

Koza bana göre hayal.bir şekilde zamanı geldiğinde koza gurubu şirketlerini satacaklar.tabiki birilerine bilecikle birlikte vermek isterler.siyaset yapmak istemiyorum.ama öyle gözüküyor.

Sn onur iş mahkemede atıyorum yarın sonuçlandı gübreye verdiler gübrede Altını biz işleticez diyebilir yoruma açık herşey olabilir

3. [QUOTE=yusuf7666;1357460]
     Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku

Sn onur iş mahkemede atıyorum yarın sonuçlandı gübreye verdiler gübrede Altını biz işleticez diyebilir yoruma açık herşey olabilir
    gübretaş maden şirketi kurabilir bu altın ve fosfatı içerebilir mesela...herşey olur...mahkemeye sormak lazım bu maden gübretaşındı gübretaş kozaya verdi sözleşme yaparak ne kazandı....elde birşey yok bu nasıl sözleşme...buradan kozaa grubu nasıl haklı çıkabilir ister kayyum olsun ister özel vs. farketmez adamına göre hukuk olmaz ben buradan adil bir sonuç çıkacağına inanıyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku

gübretaş maden şirketi kurabilir bu altın ve fosfatı içerebilir mesela...herşey olur...mahkemeye sormak lazım bu maden gübretaşındı gübretaş kozaya verdi sözleşme yaparak ne kazandı....elde birşey yok bu nasıl sözleşme...buradan kozaa grubu nasıl haklı çıkabilir ister kayyum olsun ister özel vs. farketmez adamına göre hukuk olmaz ben buradan adil bir sonuç çıkacağına inanıyorum...
    Peki ortak bu alanı kozaya sattılar mi kiraladilar mi bununla alakalı bir belge evrak yokmudur.
    Otu boku kapa haber veren sirket boyle önemli bir konunun içeriğini sakladimi

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Peki ortak bu alanı kozaya sattılar mi kiraladilar mi bununla alakalı bir belge evrak yokmudur.
    Otu boku kapa haber veren sirket boyle önemli bir konunun içeriğini sakladimi

rödövans sözleşmesi var 5 yıllık...bu sözleşmeye kozaa grubu uymadığı için madeni geri talep etti gübretaş....sonuçta bir şeyi bir yere satarsın veya kiralarsın sonunda para alırsın ortada birşey yok ve hala haklı çıkmaya çalışıyorlar....hangi kurala uymuş kozaa grubu hak iddia ediyor...

http://www.borsagundem.com/haber/gub...ok-dava/219070
    https://rapor.garantiyatirim.com.tr/.../GB_301215.pdf

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    rödövans sözleşmesi var 5 yıllık...bu sözleşmeye kozaa grubu uymadığı için madeni geri talep etti gübretaş....sonuçta bir şeyi bir yere satarsın veya kiralarsın sonunda para alırsın ortada birşey yok ve hala haklı çıkmaya çalışıyorlar....hangi kurala uymuş kozaa grubu hak iddia ediyor...
    Sözleşme varsa ilk mahkemede geri almaları lazımdı.mahkeme salakmı bir sözleşmeyi okuyup anlayamayak mı?

7. http://finans.mynet.com/borsa/haberd...0150417161027/

mahkeme 2015 yılında başlamış 2018 yılına giriyoruz hala sonuç yok...

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Geçenler de twitter da bununla alakalı bir belge gibi birşey vardı. Gerçekmi bilmiyorum ama çok açıktı yazılanlar. Mahkeme neden sonuçlanmıyor hayret

Sayfa 62/924 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •