Sayfa 625/924 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Bugünlerde ana muhalefet liderinin her söylemlerinde kuru soğan patates fiyatları oluyorsa tarım iyi değildir demektir. Bütün haber kanallarında (ahaber hariç) en az bir kere pazarlardaki meyve sebze fiyatlarını gösteren haber yayınlanıyor.
    Diyeceğim o ki bu sene geç kalındı ama 2020 de tarım en parlak dönemine girecek. Hükumet buna mecbur olduğu için destek üstüne destek verecek. Tarıma verilen desteklerin içinde birinci sırada gübre desteği olacak ve bu desteği tarım kredi üzerinden sağlayacak diye düşünüyorum.
    Devletin destek verecek parası mı kaldı da destek versin? Sadece ödemelerini yapıp günü çevirmek için bile bugün yüzde 8 faizle dolar borç alıyor. Tahakkuk etmiş borçlarını bile ödeyemeyen, hele ki 4 yıl boyunca seçim yoksa, destek verir mi daha doğrusu verebilir mi hiç?

HUAWEI NXT-AL10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teknik analiz geçmişte olan harekete bakarak bir kez daha aynısı olur mu yu inceler.tum borsa bunun üstüne döner.geneldede aynısı olur.zaten farklı olunca ya giren girer,yada el sallariz hisseye.gecmis beş yıl da 7 kez seçim olmuş.10 ayda bir seçim.neden geçmiş 6 yilda 8 seçim olmasın.

3. Genel kurul yapılmış
    Özet olarak
    1.Yöneticilerimiz işini hakkıyla yapıyor demişler
    2.Hisse geri alım gündemde yok ancak ilerde düşünebiliriz demişler (herhalde 1 tl nominal fiyat olursa geri alacaklar tam Komedi)
    3.Kar dağıtımına karar vermişler ancak ortada kar olmadığı için dağıtamamışlar (Haa ha haa tam komedi)
    Sonuç: dağ fare doğurdu gene şaşırtmadı

4.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Bu habere kaynak belge gösterebilir misiniz, ocak ayında yalanlanmış.. https://tr.sputniknews.com/spor/2019...an-halk-ekmek/

Geldik, gidiyoruz..
    basında çıkan haberlere göre dedim. Ayrıca ben bu adamların devletin milletin paralarını kurdukları şirketlere derneklere çeşitli ihaleler ve diğer yollarla aktardıklarını düşünüyorum. Hiçbir kanıtım yok çünkü şade kendi halinde bir vatandaşım. O zaman sen söyle de bilelim neden gübretaş berbat halde de hektaş ya da Ege gübre iyi durumda.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    sen"bu hisse onlarca kez tavan yapar" dersen. bende cevap olarak böyle şaka yorumlar yaparim dostum.

bu tahtada daha iyi günlerimiz, çünkü ben topluyorum spekisinin elindeki mallari, azaldikca hircinlasacak...dur daha dur yeni başlıyor şelale
    saçma saçma konuşuyorsun. Ben bu iktidar giderse bu ve bunun gibi şirketler mesela emlak gibi çok kez tavan yapar diyorum. Nedeni de bu şirketleri hortumladıklarını düşündüğüm bu yönetimlerin gitmesi pozitif olur. Senin maliyetin kaç bilmiyorum ama benimki senden düşüktür emin ol. Benim maliyetim 3 TL idi en son alımla 2,80 oldu. Ben bu millete güveniyorum eninde sonunda doğruyu görüp bu iktidarı gönderecektir ve o zaman da bugünkü çektiğimiz sıkıntıların umarım karşılığını görürüz. Neden bu hissedeyim diye sorarsan bu fiyat hisse için akıl alacak fiyatlar değil ayrıca milletin de bu yönetimi iktidarı er veya geç göndereceğini umuyorum.

6. maliyette benden iyi olman imkansız dostum. kazanmani isterim tabiki ama borsa kurtlar sofrasidir,yillarin ayusu tahtaya gelmiş sen burda siyaset yapmaya çalışıyorsun.neyse konuyu kapatacam,senin dediğin olsun madem İktidar değişsin tavan tavan gitsin hayalleriyle başbaşa bırakıyorum seni...
    ayrica
    sat-al yapmasini bildiğim için her zaman maliyetim o gün kapanış seviyesi neyse o olur. mesela bugün 2.65 kapatti o benim maliyettir işte

16.96 Since 27 Aralık 2023

7. ArkadAşlar ben bu hissenin tabanının 2.62 olduğunu düşünüyorum,ben bu fiyatlardan aşağıya inmeyeceğini düşünmekteyim,fikrini paylaşanlara saygı duyarım,lütfen paylaşsın,tavsiye değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    basında çıkan haberlere göre dedim. Ayrıca ben bu adamların devletin milletin paralarını kurdukları şirketlere derneklere çeşitli ihaleler ve diğer yollarla aktardıklarını düşünüyorum. Hiçbir kanıtım yok çünkü şade kendi halinde bir vatandaşım. O zaman sen söyle de bilelim neden gübretaş berbat halde de hektaş ya da Ege gübre iyi durumda.
    Ben de zarardayım, mesela aksen ve çimsa da var elimde.. Kooperatif veya devlet şirketi değiller ama grafiklerine bir bak.. Hatta bir de üzerine fenerliyim, aziz yıldırım gidip ali koç gelince bu yıl şampiyonduk basındaki haber ve düşüncelerime göre.. Benim sana bir şey söylememe gerek yok ama maliyetine göre hissede sen de eski değilsin sonuçta. Bu durumda borsa felsefen açısından sen kendi kendine sor ve söyle niye iyi durumda olduğunu düşündüğün o şirketler dururken bu berbat hissedesin? Bana göre borsada iyi kötü şirketten ziyade iyi kötü fiyat ve zamanlama var...

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 625/924 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •