Sayfa 626/924 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    maliyette benden iyi olman imkansız dostum. kazanmani isterim tabiki ama borsa kurtlar sofrasidir,yillarin ayusu tahtaya gelmiş sen burda siyaset yapmaya çalışıyorsun.neyse konuyu kapatacam,senin dediğin olsun madem İktidar değişsin tavan tavan gitsin hayalleriyle başbaşa bırakıyorum seni...
    ayrica
    sat-al yapmasini bildiğim için her zaman maliyetim o gün kapanış seviyesi neyse o olur. mesela bugün 2.65 kapatti o benim maliyettir işte
    Kesinlikle siyaset filan yaptığım yok. Sadece ülkesini ve devletini seven bir insanım ben. Eğer sen bugün ülkenin ekonomisinden ve özellikle tarımın halinden memnunsan kendini sorgulamalısın vatan sevgisi yönünden.
    Ayrıca maliyetinin 2.65 olduğuna da inanmıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Ben de zarardayım, mesela aksen ve çimsa da var elimde.. Kooperatif veya devlet şirketi değiller ama grafiklerine bir bak.. Hatta bir de üzerine fenerliyim, aziz yıldırım gidip ali koç gelince bu yıl şampiyonduk basındaki haber ve düşüncelerime göre.. Benim sana bir şey söylememe gerek yok ama maliyetine göre hissede sen de eski değilsin sonuçta. Bu durumda borsa felsefen açısından sen kendi kendine sor ve söyle niye iyi durumda olduğunu düşündüğün o şirketler dururken bu berbat hissedesin? Bana göre borsada iyi kötü şirketten ziyade iyi kötü fiyat ve zamanlama var...

Geldik, gidiyoruz..
    haklısın aslında neden bu hissedeyim o zaman sorun için? Bu hisse fiyatı bu çapta şirket için akıl alacak birşey değil. Evet, borsada dibin dibi vardır ama illa ki bu kansız hisse bir yerden dönecek ve dönmek zorunda. 2.80 maliyetle kaç kişi vardır bu hissede bilmiyorum. Ama benimkisi artık inat oldu. Aslında çok zararım yok satsam diğer hisselerde yaptığım kara sayarım. Ama o kadar kolay pes eden birisi değilim. Bundan sonra her 30-40 kuruş düşüşünde daha fazla alacağım.

3. adamlar genel kurulda yatırımcıyla dalga geçiyor siz burda senin maliyetin benim maliyetim düşük muhabbetindesiniz yazık
    İstersen maliyetin 1 tl olsun ne farkeder şeffaf kar amacı güden bir şirkete ortak olmadıktan sonra...
    Bir arkadaş sormuş bu kadar maaş huzur hakkı çok değil mi diye cevap olarak yöneticilerimiz çok başarılı işini düzgün yapıyor demişler....
    YA biz salağız ya onlar... sonra kar dağıtalım demişler bakmışlar ortada kar yok vazgeçmişler

4. Günlük görünüm..Bana göre; buralarda tutunup mor düşene hareketlenmezse, 2.50 sadece psikolojik destek gibi duruyor, 2.2x ise esas inmek isteyeceği yer..

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    adamlar genel kurulda yatırımcıyla dalga geçiyor siz burda senin maliyetin benim maliyetim düşük muhabbetindesiniz yazık
    İstersen maliyetin 1 tl olsun ne farkeder şeffaf kar amacı güden bir şirkete ortak olmadıktan sonra...
    Bir arkadaş sormuş bu kadar maaş huzur hakkı çok değil mi diye cevap olarak yöneticilerimiz çok başarılı işini düzgün yapıyor demişler....
    YA biz salağız ya onlar... sonra kar dağıtalım demişler bakmışlar ortada kar yok vazgeçmişler
    haklisin konu gereksiz muabbete döndü maliyet hesabini herkes kendi yapsin...
    piyasadaki en ucuz senetlerden biri ama düşmeye devam ediyor.
    nolucak biz gübrecilerin hali,nasil kurtulucagiz bu batakliktan

16.96 Since 27 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    adamlar genel kurulda yatırımcıyla dalga geçiyor siz burda senin maliyetin benim maliyetim düşük muhabbetindesiniz yazık
    Ortak toplantı tutanaklarını yeni okudum.
    Geçen yılki toplantıda muhalefet şerhi verip yönetimle ta..ak geçen arkadaş yine her maddede şerh koydurmuş. Geçen yıl toplantı tutanaklarına kelime kelime yazmışlardı ve madara olmuşlardı. Bu sene verilen şerh açıklamalarına ek tutanağa yazıldı diyerek akıllılık yapmışlar bu sivri zekalar.
    Yani yenikleri b.kları ta.şak geçerek yüzlerine söyleyenlere karşı bir önlem alıp ve o ek tutanakları kapa koymayarak yüzsüzlükte zirve yapmışlar.
    Bu süper zekalarını keşke dürüst işlerde kullansalar.

7.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak toplantı tutanaklarını yeni okudum.
    Geçen yılki toplantıda muhalefet şerhi verip yönetimle ta..ak geçen arkadaş yine her maddede şerh koydurmuş. Geçen yıl toplantı tutanaklarına kelime kelime yazmışlardı ve madara olmuşlardı. Bu sene verilen şerh açıklamalarına ek tutanağa yazıldı diyerek akıllılık yapmışlar bu sivri zekalar.
    Yani yenikleri b.kları ta.şak geçerek yüzlerine söyleyenlere karşı bir önlem alıp ve o ek tutanakları kapa koymayarak yüzsüzlükte zirve yapmışlar.
    Bu süper zekalarını keşke dürüst işlerde kullansalar.
    Ya ortak neye kızıyorum biliyor musun
    Onlarca kişi genel kurula katılmış birisi de sormamış ki: Beyefendi kar dağıtacaktık ama baktık kar yokmuş diyerek bizim aklımızla alay ediyorsunuz ama acaba neden kar yok yıllardır?
    Acaba sizin çok başarılı bulduğunuz müdürünüz faizler düşükken ben yatırım yapmam ithalata devam dediğinden olabilir mi?
    Dolar gene 6 tl oldu acaba bu kurlarda nasıl kara geçmeyi düşünüyorsunuz? Yoksa umurunuzda değil mi?
    Onlarca yatırımcınız yıllardır perişan durumda bu hiç sizi ilgilendirmiyor mu?

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Günlük görünüm..Bana göre; buralarda tutunup mor düşene hareketlenmezse, 2.50 sadece psikolojik destek gibi duruyor, 2.2x ise esas inmek isteyeceği yer..

sırf bu grafiğin hatırına aldım.orda koca üçgen Hatta alçalan takoz formasyonu var.hedef 9 tl.sure iki buçuk yıl.

Sayfa 626/924 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •