Sayfa 633/924 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. İstanbul seçimlerinden sonra ibb de yapılan yandaşcılık işlemleri bir bir ayyuka çıkınca ister istemez insanların akıllarına diğer kurumlarda acaba neler neler yapılmıştır diye şüphe düşecek. Sıra elbet buna da gelecek.

ye kürküm ye nasıl bir mide nasıl bir iştah var bunlarda doymadılar. türk borsası bitti ruhuna el fatiha. dolar alan yaya kalır dedi reis yaya kalmak şurada dursun ferrarici oldular. s400 yerine bilalin okları korur ülkemizi. okadar yardım yapıldı para hortumlandı derneğe bir sürü okçumuz oldu sınıra dizeriz hepsini korurlar bizi.
    ekrem başgan yunanmış mış miş ulen siz müslümansınızda ne oldu bi kulağımızın arkası kaldı bu millet size hesap sormyacakta kime soracak bre yüzsüzler.

GÜBRETAŞ/Yumaklı: Nisan sonu itibarıyla bütçe hedeflerimizi gerçekleştirdik, bu yılki hedeflerimizi gerçekleştirebileceğimize inancımız tam
    Resmen komedi fimi gibi bu adamın açıklamaları. Neyin hedefini gerçekleştirdin bugüne kadar?
    Gübretaşın 2018 yılı zararın 330 milyon tl. Arpalık yaptınız şirketi hortumlaya hortumlaya batıracaksınız sonrası kimblir kime peşkeş çekilecek.
    Birde utanmadan sakal bırakmış tam reisçi oldun böyle yakında milletvekilliği kaparsın

4.  Alıntı Originally Posted by ertanky Yazıyı Oku
    GÜBRETAŞ/Yumaklı: Nisan sonu itibarıyla bütçe hedeflerimizi gerçekleştirdik, bu yılki hedeflerimizi gerçekleştirebileceğimize inancımız tam
    Resmen komedi fimi gibi bu adamın açıklamaları. Neyin hedefini gerçekleştirdin bugüne kadar?
    Gübretaşın 2018 yılı zararın 330 milyon tl. Arpalık yaptınız şirketi hortumlaya hortumlaya batıracaksınız sonrası kimblir kime peşkeş çekilecek.
    Birde utanmadan sakal bırakmış tam reisçi oldun böyle yakında milletvekilliği kaparsın
    hedef yatırımcıyı soyup soğana çevirmekti onu da başardılar işte... tezek çukuruna giren kimse çıkamadı...

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    ben yanildim ortak, 2.50 den umutluydum ama olmadi.
    yeni analezime göre 1.70 li seviye de tekrar bi sansimi deniycem, gelirse
    ekstra bi lot calistirmam artik bu uyuza . ben gördümde böylesini ilk defa görüyorum.
    endeksten daha fazla düşeceğim diye resmen yirtiniyor...
    öne alalim
    grafikisi 1.70 li seviyeye dikkat çekiyor .
    tutar tutmaz bilemeyiz.

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    öne alalim
    grafikisi 1.70 li seviyeye dikkat çekiyor .
    tutar tutmaz bilemeyiz.
    1.70 cok uc bir rakam. Ben boyle bir rakam gormedim. Bir takoz olusumu var. Buralardan donmesi lazim yoksa sirket hakkini vererek iyice bok olacak

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. dönerse ekime dönmezse kasima kadar.

ben üzüldüm başkaları üzülmesin. ..
    trend aşağı
    endeks düşerken en önden koşar
    endeks tepki yapınca hiç orali olmaz...
    mal meydanda
    benden başka alan yoktu,bende almiyorum artik .

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    dönerse ekime dönmezse kasima kadar.

ben üzüldüm başkaları üzülmesin. ..
    trend aşağı
    endeks düşerken en önden koşar
    endeks tepki yapınca hiç orali olmaz...
    mal meydanda
    benden başka alan yoktu,bende almiyorum artik .
    Hani deriz ya batanlar batsin diye. Sanki bir cok sirket batacak gibi hareket ediyor. Fiyatlamalara oldukca sasiriyorum. Hisseler tarihi diplerinde ve alicilari hic yok. Bir yil once 15 tl olan hisse 2 3 tl ve hic tepki gelmiyor.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 633/924 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •