Sayfa 634/924 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. ilk tepkide millet kacmak için firsat kolluyor zaten.
    mesela ben, maliyetime gelsin dönüp arkama bile bakmam...
    oysa ki;
    alirken çok düşmüş, cok ucuz , grafikisine bakinca yılların dibinde fiyat . burdan alirsak kâr ederiz hayaliyle girmiştim

maliyet ort. 2.65 şimdi dönüp baktığımda cok acele etmis olduğumu farkediyorum ve ucuz etin yahnisinin olmayacagini anliyorum..

millet almiyorsa demek ki var bir bildiği
    neyse
    sağlık olsun,borsa arenasinda yeni bir tecrübe sahibi daha olduk
    karakabli deftere bir not daha düştük
    bir daha böyle ucuz hisse almiycam

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Bist bu kadar ucuzken kar eden onlarca şirket bedava seviyelerinde işlem görürken kimse buna dönüp bakmaz. kalimero nun dediği gibi mevcut iktidar değişmediği sürece bu şirket yerlerde sürünmeye devam edecek görünen o.

3.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Bist bu kadar ucuzken kar eden onlarca şirket bedava seviyelerinde işlem görürken kimse buna dönüp bakmaz. kalimero nun dediği gibi mevcut iktidar değişmediği sürece bu şirket yerlerde sürünmeye devam edecek görünen o.
    GÜBRETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Poyraz’ın aylık huzur hakkı ücreti 5 bin liradan 9 bin liraya, diğer yönetim kurulu üyelerinin huzur hakkı ücretleri ise 4 bin liradan 7 bin 500 liraya yükseltildi. GÜBRETAŞ’ın zarar ettiği bir dönemde yönetim kurulu üyelerinin huzur hakkı ücretlerinin yüksek oranda artırılması dikkat çekti. Fahrettin Poyraz'ın Tarım Kredi Genel Müdürü olarak aylık 35 ile 40 bin lira arasında maaş alırken, asli işi olmayan GÜBRETAŞ’taki görevinden dolayı huzur hakkı ücretinin de bir kalemde iki katına çıkarılması tepkilere neden oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    GÜBRETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Poyraz’ın aylık huzur hakkı ücreti 5 bin liradan 9 bin liraya, diğer yönetim kurulu üyelerinin huzur hakkı ücretleri ise 4 bin liradan 7 bin 500 liraya yükseltildi. GÜBRETAŞâ€™ın zarar ettiği bir dönemde yönetim kurulu üyelerinin huzur hakkı ücretlerinin yüksek oranda artırılması dikkat çekti. Fahrettin Poyraz'ın Tarım Kredi Genel Müdürü olarak aylık 35 ile 40 bin lira arasında maaş alırken, asli işi olmayan GÜBRETAŞâ€™taki görevinden dolayı huzur hakkı ücretinin de bir kalemde iki katına çıkarılması tepkilere neden oldu.
    Ortak artık önceleri gizli saklı yaptıklarını şimdi apaçık bir şekilde kimseden utanmadan çekinmeden göstere göstere yapıyorlar. Gübretaş 2018 yılında 329.953.807 TL ZARAR açıkladığı halde hiç utanmadan kendilerine huzur hakkı zammı yapıyorlar. Demek oluyor ki devletin malı deniz yemeyen keriz. Birazdan abdest tazeleyip cuma namazına giderler Allahım daha çok ver diye dua ederler.
    Türkiye'nin bu hali artık beni korkutuyor.

5.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak artık önceleri gizli saklı yaptıklarını şimdi apaçık bir şekilde kimseden utanmadan çekinmeden göstere göstere yapıyorlar. Gübretaş 2018 yılında 329.953.807 TL ZARAR açıkladığı halde hiç utanmadan kendilerine huzur hakkı zammı yapıyorlar. Demek oluyor ki devletin malı deniz yemeyen keriz. Birazdan abdest tazeleyip cuma namazına giderler Allahım daha çok ver diye dua ederler.
    Türkiye'nin bu hali artık beni korkutuyor.
    Ortak adı üzerinde HUZUR hakkı adamlar parayı alınca HUZUR buluyor demek ki mutlu oluyor...!

yatırımcı kimin umrunda...

6. yönetime verilen huzur hakkini
    yatirimcinin cebinden çıkartmaya calisiyorlar heralde bulmuşlar bizim gibi enayi yi yol baba yol

7. Bu yönetimi ve bu fabrikayı soyanların Allaha havale ediyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. 20 gademe daha ciksa yeter bu yatirimciya cok bile

Sayfa 634/924 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz