Special Days Image
Sayfa 640/924 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Dostum artık bu düzenin böyle gitmeyeceğini her defasında yazdık. Liyakat sıfır. Adam kayırmacılık had safhada. Müdür bile sakal bıraktı gözü daha yükseklerde anlaşılan. Amma dediğin gibi artık halk buna dur dedi. Yeter artık dedi.
    Bu işler sırayla tek tek hesap sorulacak. Pislikler çıktıkça daha fazla kurcalanacak ve en sonunda erken seçim yapılacak. Hurmalar tırmalamaya başlayacak bol bol yiyenleri.
    Ortaklar temennileriniz iyi güzel ancak yapılan İstanbul Belediye başkanı seçimi idi... Vatandaş haksızlığa uğradığını düşündüğü kişiye desteğini verdi..

Keşke bizlere de tarım bakanını ve gübretaş yöneticilerini seçme hakkı verselerdi.... İşte o zaman yöneticiler çalışmadan kazanmadan koltukta oturulamayacağını anlar fikir üretmeye başlardı... Ama ne yazık ki düzen hala aynı... Bakan ile başkan ile aynı siyasi görüşte isen sorun yok...

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    uzun bir aradan sonra ilk defa 2.52 direnci üstünde kapatti .

şaşırmadim desem yalan olur. enteresan
    bugün itibariyle
    2.52 yeniden desteğimiz oldu,üstünde kaldığı sürece 2.84 ilk direnc seviyesi hedeflenebilir,geçerse tekrar analiz yapariz,gecemezse zaten yapcak bisey yok.

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Ortaklar temennileriniz iyi güzel ancak yapılan İstanbul Belediye başkanı seçimi idi... Vatandaş haksızlığa uğradığını düşündüğü kişiye desteğini verdi..

Keşke bizlere de tarım bakanını ve gübretaş yöneticilerini seçme hakkı verselerdi.... İşte o zaman yöneticiler çalışmadan kazanmadan koltukta oturulamayacağını anlar fikir üretmeye başlardı... Ama ne yazık ki düzen hala aynı... Bakan ile başkan ile aynı siyasi görüşte isen sorun yok...
    Ortak ben bu seçim sonucunun Türk siyasetinin gidişatını 180 derece döndüreceğinden eminim. Halk artık Kral çıplak dedi. Sokakta düşüncesini söylemek için bile röportaj vermeye korkan bir halk bir çiftçi bir küçük yatırımcı nasıl çıkarda Gübretaş yönetimine hesap sorar? Ama bundan sonrası için umudum var. Yapılan her usulsüz hareket karşılığını bulmalı.
    Zarar eden bir şirket yönetimi huzur hakkı payı adı altında yüzde 80 zam yapmamalı, bunun gibi bir çok şey.
    Temennim bu firmanın hak ettiği gibi yönetilmesi sadece bu gerisi zaten gelir.

4. Bırsa coştu herşey coştu bu lağım yerinden kalkamıyor ne günah işledikte buna bulaştık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Tam bir sinir harbindeyim sarsam korkunç zararım var satmasam treni kaçırıyormuşum gibi hissediyorum

bist 100 bin sınırında trajikomik bir şekilde bu tezek fabrikası ıkına sıkıla 2,60
    Bu fabrika gözümün önünde yanıp küle dönse bir bardak su dökmem o raddedeyim. Biz battık bittik tam tersi bir şekilde bu din tüccarları bu işletmeyi yiye yiye bitirip zenginlediler.
    Osmanlı devletinin son zamanları için yapılan "hasta adam" benzetmesi bu işletme için geçerli "Hasta fabrika".

7. Böyle bir devlet kurumunu nasıl bu hale gelmesine izin verirler anlaşılabilir değil desemki çiftçiyi abat ettiler oda yok 2milyarlık satıştan zarar etmek akıl alır gibi değil devlet bu soygunu görmüyormu onuda anlayabilmiş değilim refah payı nedir ya sanki inadına yaparmış gibi milleti iyiden iyiye soğuttular

8. Siyaset yapmıyalım diyoruz ewet ama bu şirket olduğu gibi siyasete bulaşmış nasıl yapmıyalım soruyorum

Sayfa 640/924 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •