Special Days Image
Sayfa 641/924 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Borsa coştu herşey coştu bu lağım yerinden kalkamıyor ne günah işledikte buna bulaştık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ortak bende altiaydir burdayim,aynen dediğin gibi sürünüyoruz...
    en kötü banka bile dipten yüzde 50 yükseldi,bu uyuz diplerde cebellesiyor...endeks bi düşerse vay halimize,en önden koşar bu

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. şöyle bir ugradım eski azap tahtama.

çok ümitlerle yıllarca taşımıştım.

5.xx lerden toplamaya başlayıp birgün tepemin tasının atması ile 3.97 den 21.12.2017 satıp zararı hazmedip kaçmıştım.

şükür başka tahtalardan belki yüzlerce işlem yaparak 300 ~500 karlarla zararımın fazlasını çıkardım.

zararı çok büyük olmayan dostlara

bu tahtanın bir iki günde ciddi yükselişler yapmayacak cinsten sıkıntıları olduğunu görmeleri ve zararlarını not alıp başka stratejiler geliştirmelerini dilerim.

yüzlerce sayfa yazıldı iran sorunu yönetim sorunu , ülkenin tarım politikası bu işletmeyi çarçur etmeleri. bunlar değişmeden ciddi bir yükseliş olmayacağı bence ortada.

birde bu hisseyi emeklilik fonları ve yabancılar kötü sattılar diye hatırlıyorum. yada benim gibi gözü karartıp sattılar.

yukarıdaki durumların toplamıda ciddi spekülatörlerin gelmesine engel diye düşünüyorum.

bu tahtadan para kazana bilen herkezi tebrik ediyor. sabırla bekleyenlere kazançlı çıkmaları dileklerimle saygılar diliyorum.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

3. Bu hisseden para kazanmayı geçtim az zararla çıkmayada razıyım ama malesef zarar büyük kol kesmekte çok geç kaldım bizi bu bu hale getiren yönetim yatırımcısına yalan söyliyerek hisse pazarladılar bizim gibi kerizleri yoldular nediyim kandın güvendik inandık suçumuz bu

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    ilk tepkide millet kacmak için firsat kolluyor zaten.
    mesela ben, maliyetime gelsin dönüp arkama bile bakmam...
    oysa ki;
    alirken çok düşmüş, cok ucuz , grafikisine bakinca yılların dibinde fiyat . burdan alirsak kâr ederiz hayaliyle girmiştim

maliyet ort. 2.65 şimdi dönüp baktığımda cok acele etmis olduğumu farkediyorum ve ucuz etin yahnisinin olmayacagini anliyorum..

millet almiyorsa demek ki var bir bildiği
    neyse
    sağlık olsun,borsa arenasinda yeni bir tecrübe sahibi daha olduk
    karakabli deftere bir not daha düştük
    bir daha böyle ucuz hisse almiycam
    borsa 100bin olmuş biz bir arpa boyu ilerleyememişiz
    2.67 den verdim kurtuldum. altiayim boşa geçti. hisse yatirimi mi! bir daha töbe

yarisina gram altin aldim 254 den yarisina da dollar aldim 5.66 dan

5. Hakkında hayırlısı sen altı ayda az bir zarar veya belki kafa kafaya kurtulmuşsun biz beş senden fazladır buradayız zararı söyleyemiyorum bile bekleme maliyetini dolar altın enflasyon karşısında kıyaslayınca kafayı yiyorum sövmekten başka günaha girmekten başka birşey gelmiyor elden heryere yazdık cimer bimer neresi olursa ama nafile eski müdür amayarrak bide bize akıl veriyordu tweeterdan yumaklı desen sakalıda bıraktı işleri tıkırında malesef olan bize oldu

6. Burada edindiğim en büyük tecrübe dewlet hissesine güvenmicek bulaşmıcaksın

7. Şimdiki stratejim reis dolar bozun derse dolar almak hisse senedine yatırım yapın derse borsadan uzak durmak ama pahalı bir tecrübe oldu malesef

8. bazan tecrübe pahaliya patliyor ama strateji planın güzel tespit
    bende endeks tekrar 90bine düşene kadar hic hisse piyasasina bulasmiycam

Sayfa 641/924 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz