Sayfa 645/924 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. borsanın bir kuralı hiç ınutulmamalı..
    hiçbir zaman aldıgını fiyatın altından ek alım yapmayın..
    bu cok cidddi bir yatırımcı davranışı olmalı..

tersine alınan fiyatın uzerindeyse güvenle ek alım yapılabilir..

tabii ki her zaman değil ama yuzde 80-90 uygulanmalı ve maliyet dusurmek amacıyla alttan alıma gidilmemeli..

gubrf.deki yatırımlarımız surmekte..

7-10 haziran.daki 2.53 ve 2.56 maliyetli alımlarımızın uzerine bu öğl.sonra 2.58.den ek alım yaptık..
    hisse sizi taşıyor ve altına gelmiyorsa maliyetinizin..

KORKMADAN ALIN..

2. dakka bir gol bir. ulan bi kerede biz alinca hemen düşme bea
    yine hoşgeldin dedi spek.

2.52 desteği nin altinda kapatti. bu kapanis hos olmadi.en yakin desteği 2.28 de

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    borsanın bir kuralı hiç ınutulmamalı..
    hiçbir zaman aldıgını fiyatın altından ek alım yapmayın..
    bu cok cidddi bir yatırımcı davranışı olmalı..
    tersine alınan fiyatın uzerindeyse güvenle ek alım yapılabilir..
    tabii ki her zaman değil ama yuzde 80-90 uygulanmalı ve maliyet dusurmek amacıyla alttan alıma gidilmemeli..
    gubrf.deki yatırımlarımız surmekte..
    7-10 haziran.daki 2.53 ve 2.56 maliyetli alımlarımızın uzerine bu öğl.sonra 2.58.den ek alım yaptık..
    hisse sizi taşıyor ve altına gelmiyorsa maliyetinizin..
    KORKMADAN ALIN..
    Sn.FİLOZOF16 bu forumda yorumlarınızı seyrek yapıyor olsanız da verdiğiniz güzel bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bir konu sormak isterim. Bu şirket için beklentiniz nedir? Şirket gelecek için ne vaad ediyor veya geleceği parlakmı? Bilgi verirseniz sevinirim.

4.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Sn.FİLOZOF16 bu forumda yorumlarınızı seyrek yapıyor olsanız da verdiğiniz güzel bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bir konu sormak isterim. Bu şirket için beklentiniz nedir? Şirket gelecek için ne vaad ediyor veya geleceği parlakmı? Bilgi verirseniz sevinirim.
    Ortak bana sorsana bu şirket ne vadediyor diye

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak bana sorsana bu şirket ne vadediyor diye
    Ortak sana dışarıda birisi çıksa gelse yanına gübretaş nasıl bir firma diye sorsa soranı döversin Senin burada haklı olarak şirkete edeceğin küfürleri az çok tahmin ettiğim için ve senin ceza almanı istemediğim için sana sormayacağım. Zaten üç beş kişi kaldık burada bir kişi daha gitsin istemiyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku

sn.cmpemre..öncelikle sunu soyleyeyim..
    bu hisseyle olan gönul bağım 2000 yılı kasım ayına dayanır..
    2000 tr.balonunda altın bazında 4kg.altın görüldü bist 100.de..
    o rakam bugune uyarlandığında gram altın 260 lira olduguna göre..4 le carpın endeksin altın bazında 1040.000 olması gerekir..
    oysa endeks 98000..
    düşünün Turk halkına o yıl neler yapıldıgını..
    neyse..o yıl tum cevrem borsa yönunde bana baskı yaparken..orası buyuk bir kumarhanedir diyerek girmedim borsaya ve 7-8 ay sonra cuzi bir parayla gubrf alarak adım attım..

temel olarak hissede ne olur ne biter bilemem..
    ama ustatlarımdan Yiğit BULUT derdi ki..
    hisse bazında bir şirket hangi fıyatlara geldiyse..gelecekte de o fiyatlara gelir..
    bu acıdan faaliyet kolu,yaptıgı iş aynı olması nedeniyle hissenin tl bazında onumuzdeki 3 yıl içinde 8 e rahatlıkla ulasacağını düşünerek..
    portfoyumuzun yuzde 5 lık kesimiyle buradan mal toplamaya calışıyoruz..
    2.82.yı gecerse artırırız..4.leri gecerse daha da yerine koyarız..ağırlığını artırırız ki..4.lerin ustunde zaten buyume trendine girmişolur..

bir değerlendirmeye göre..
    Turk borsasının onu onumuzdeki 3 yılda acık..bu tahtada cok geri kaldı..bu farkı kapatacaktır..
    yeter kii.bacası tutsun..

syg..

7.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak sana dışarıda birisi çıksa gelse yanına gübretaş nasıl bir firma diye sorsa soranı döversin Senin burada haklı olarak şirkete edeceğin küfürleri az çok tahmin ettiğim için ve senin ceza almanı istemediğim için sana sormayacağım. Zaten üç beş kişi kaldık burada bir kişi daha gitsin istemiyorum.
    ortak ben bile kendimi bukadar güzel anlatamazdım düşüncelerin için sağol

8.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    sn.cmpemre..öncelikle sunu soyleyeyim..
    bu hisseyle olan gönul bağım 2000 yılı kasım ayına dayanır..
    2000 tr.balonunda altın bazında 4kg.altın görüldü bist 100.de..
    o rakam bugune uyarlandığında gram altın 260 lira olduguna göre..4 le carpın endeksin altın bazında 1040.000 olması gerekir..
    oysa endeks 98000..
    düşünün Turk halkına o yıl neler yapıldıgını..
    neyse..o yıl tum cevrem borsa yönunde bana baskı yaparken..orası buyuk bir kumarhanedir diyerek girmedim borsaya ve 7-8 ay sonra cuzi bir parayla gubrf alarak adım attım..

temel olarak hissede ne olur ne biter bilemem..
    ama ustatlarımdan Yiğit BULUT derdi ki..
    hisse bazında bir şirket hangi fıyatlara geldiyse..gelecekte de o fiyatlara gelir..
    bu acıdan faaliyet kolu,yaptıgı iş aynı olması nedeniyle hissenin tl bazında onumuzdeki 3 yıl içinde 8 e rahatlıkla ulasacağını düşünerek..
    portfoyumuzun yuzde 5 lık kesimiyle buradan mal toplamaya calışıyoruz..
    2.82.yı gecerse artırırız..4.leri gecerse daha da yerine koyarız..ağırlığını artırırız ki..4.lerin ustunde zaten buyume trendine girmişolur..

bir değerlendirmeye göre..
    Turk borsasının onu onumuzdeki 3 yılda acık..bu tahtada cok geri kaldı..bu farkı kapatacaktır..
    yeter kii.bacası tutsun..

syg..
    ortak bu hisse önü açık şirketin de önü açık bizim sıkıntımız yiyici takımı çok yorulan değerli yöneticilerimizin utanmadan refah payı almaları yalancı olmalaarı negmarda dönen dolapları ınuttum bile sakal bırakarak cebini doldurma ğeline düşmüş çakallar sürüsüyle karşı karşıyayız

Sayfa 645/924 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •