Sayfa 653/924 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Haraket başladı geçmiş olsun sana inşallah yüklü girmişsindir

2.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    İlk mesajını gübre formunda harekete başlatmak için atıyosan vah ki ne vah.
     Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Haraket başladı geçmiş olsun sana inşallah yüklü girmişsindir
    Yıllardırr bu hissedeyim .. 4 lerin üzerinde maliyetle bekliyordum.. burasıda dahill uzun zamandır borsayı açmıyordum...2,35 lerden yeniden almaya başladım .. portfföyümün %10 u 4,35 maliyete iken dün kü alımlarımla ve bugunn 2,98-3,04 aralığındaki alımlarımla çok şükür şu an 2,86 ortalama maliyet görünüyor 3,00 altında birat daha alım yapabilirim bekliyorum izliyorum... dün işlem hacmine bakıncaa baya yüklüde alım yapmaya başlayınca hareket başlar diyordum ama olmadı bu gün olur .. olmazsa yarın veya daha sonraki günlerde olurrr inşallahh ama çok şükür artık bekleme bitti diye düşünüyorum .. al satla maliyet düşüre düşüree devamm edecem bu hissedee.. yt.. değil ama borsaya bakınca sağlam görünüp en düşük olan hisse şu ann buu.. (Tarım kredide olacak olan hareket olumlu yansırsa tutmak zor bu hisseyi)

3. Tahtayı p.ç etti onun bunun evladı spek. Nasıl süzme bir o......u çoçuğu ise artık. Tahtaya alıcı çekiyor yeterince mal dağıtınca tekrar ele veriyor. bu spek kimse tam bir süzme

4. Ortaklar spekte yönetimle beraber hareket ediyor bu hisse özelde olsaydı bu fiyatlara inmezdi izse bile müdahale eder geri alım yapardı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bunların alayı süzme o.... önde gidenleri Allah belalarını versin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.50 den yüklü mal alanlar kısa sürede zengin oldu , büyük bir operasyon bu helal olsun...

7.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    2.50 den yüklü mal alanlar kısa sürede zengin oldu , büyük bir operasyon bu helal olsun...
    şimdi gördüm. üfffff ne yapmis bugün beee
    sansa tükürüyüm biz sattik uctu
    gördümde böylesini ilk defa görüyorum, nasil bir spekse bugun endeksi bile tinlamamis,eskiden endeks öksürse bu en önden koşar di.

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. Bugün en büyük 2. satıcıyım.. Elimde kendime göre yüklü miktarda vardı ben sattıktan 15 dk sonra uçtu. Çok üzgünüm hayırlısı..

Sayfa 653/924 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •