Sayfa 661/924 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by stage44 Yazıyı Oku
    Bu kağıt niye gitti? Beklenti nedir?
    Bilen varsa paylaşır mı?
    Herhangi bir beklenti yok şimdilik...

Bi kaç yerli kurum alıyor herkesin maliyeti çok yukarıda olduğu için de kimse satamıyor...

Ancak 5-6 gibi rakamlarda ciddi bekleyenler var onlar da biliyor orayı geçemeyeceklerini muhtemelen bi beklenti oluşturup yeni uzunculara devredecekler...

2.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Herhangi bir beklenti yok şimdilik...

Bi kaç yerli kurum alıyor herkesin maliyeti çok yukarıda olduğu için de kimse satamıyor...

Ancak 5-6 gibi rakamlarda ciddi bekleyenler var onlar da biliyor orayı geçemeyeceklerini muhtemelen bi beklenti oluşturup yeni uzunculara devredecekler...
    Kozal ile söğüt madeni mahkemelikti son durum nedir? Hareket bununla ilgili olabilir mi?

3.  Alıntı Originally Posted by stage44 Yazıyı Oku
    Kozal ile söğüt madeni mahkemelikti son durum nedir? Hareket bununla ilgili olabilir mi?
    Gubrf davayı kazandı %5 bile yükselmedi şimdi istinaf mahkemesinde..

Eylüle kadar adli tatil sonra ne zaman sıra gelir belli değil gelse nolur onun da bir önemi yok...

Haa bu arada istinafa davayı kazanan gubrf götürdü ruhsatı da verin diye..

Bence vermezler çünkü ruhsat için altın şirketi olup şartları sağlamak lazım....

4.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Gubrf davayı kazandı %5 bile yükselmedi şimdi istinaf mahkemesinde..

Eylüle kadar adli tatil sonra ne zaman sıra gelir belli değil gelse nolur onun da bir önemi yok...

Haa bu arada istinafa davayı kazanan gubrf götürdü ruhsatı da verin diye..

Bence vermezler çünkü ruhsat için altın şirketi olup şartları sağlamak lazım....
    Mahkeme derken zaten istinafı kast etmiştim.
    "Ruhsat için altın şirketi olup şartları sağlamak lazım" bu ne demek anlamadım.Daha önce ruhsat gübretaşındı.Bence ruhsatı gübretaşa verip kozalı parça parça özelleştirecekler.bu durumda gübretaş büyük potansiyele sahip olur.son haftalardaki fiyat hareketlerini bununla bağdaştırıyorum.Doğru mu bilmiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by stage44 Yazıyı Oku
    Mahkeme derken zaten istinafı kast etmiştim.
    "Ruhsat için altın şirketi olup şartları sağlamak lazım" bu ne demek anlamadım.Daha önce ruhsat gübretaşındı.Bence ruhsatı gübretaşa verip kozalı parça parça özelleştirecekler.bu durumda gübretaş büyük potansiyele sahip olur.son haftalardaki fiyat hareketlerini bununla bağdaştırıyorum.Doğru mu bilmiyorum.
    Daha önce ruhsat yoktu nerden çıkarıyorsun... Ruhsat almak kolay mı zannediyorsun.. Bir sürü prosedürü var...
    Gubretaş ne zamandan beri maden arar olmuş... O alanı kozala kiraladı o da gitti işletme ruhsatı aldı.. Şimdi gübrf o ruhsatı iptal et bana ver diyor.. Mahkemede konu benle alakalı değil bakanlıkla alakalı diyor... Son haftadaki fiyat haraketleri için böyle anlamsız mantıksız senaryolar üretip milleti kandırmanın bir alemi yok... Hisse tarihi diplerde hele enflasyon karşısında ezik durumda..

6. 3,55 üzeri olumlu senaryo devam eder..

Düşüş hacimli değil. Hacimkli satışlarda 3,40 a kadar gerileyebilir..
    Son 15gündür seans sonu alımlarını dün yapmadı ve eksi kapattık.. Bakalım bugün nasıl bir yol izleyecek
    bakalım görelim...

7.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Daha önce ruhsat yoktu nerden çıkarıyorsun... Ruhsat almak kolay mı zannediyorsun.. Bir sürü prosedürü var...
    Gubretaş ne zamandan beri maden arar olmuş... O alanı kozala kiraladı o da gitti işletme ruhsatı aldı.. Şimdi gübrf o ruhsatı iptal et bana ver diyor.. Mahkemede konu benle alakalı değil bakanlıkla alakalı diyor... Son haftadaki fiyat haraketleri için böyle anlamsız mantıksız senaryolar üretip milleti kandırmanın bir alemi yok... Hisse tarihi diplerde hele enflasyon karşısında ezik durumda..
    Gübretaş maden ruhsatını rödavans karşılığı kozala verdi.Bunun karşılığında kozal 2013 yılından itibaren üretime başlayacağını bildirdi( anlaşma şartlarından biri).gübretaş anlaşmanın bu şartını öne sürerek mahkemeyi kazandı.konu şimdi istinafta.
    Bunların haricinde başka bir şey var mı bilmiyorum.
    Amacım ky nın zarara uğraması değil.bilakis kazaanmasıdır.

8. öğleden sonra para girişi tekrar artmaya başladı, satılanlar yerine konuluyor. Ekran yeşerecek gibi duruyor seans sonu tekrar toplu alımlar daha önceki günlerdeki gibi gelirse hissenin daha gidecek yolu var demektir...,

bakalım görelim...

Sayfa 661/924 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •