Sayfa 664/924 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    Son 15günlük Klasik işlemlerine tekrar döndü... son 1saatte ciddi alınlar oldu ve enyüksekte kapattı. Yarın alımların devamı gelecek şimdiden belli etti. 3.68 ve sonrasında 3.72 ve 3.88 mevcut..
    esas direnç 3.88..
    kırarsa kısada 4.36 hedefle takibe devam..
    Bakalım görelim...
    3.72 sonrası hedef fiyata ilerliyor...
    işlem hacmi artıyor, para girişide iyi...
    Kozaa ipek ve gübref işginç şekilde korole olarak beraber yükseliyor..
    Esas direnç 3.88 geçilirse artık 3 lü rakamların sonunun geldiğini teyit edecektir..
    Bakalım görelim..

2. Bu yükselişin arkasında nasıl bi haber gelecek çok merak ediyorum sadece bilanço olduğunu sanmıyorum ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by nanek34 Yazıyı Oku
    Bu yükselişin arkasında nasıl bi haber gelecek çok merak ediyorum sadece bilanço olduğunu sanmıyorum ytd

Hiç bir halt gelmez. O kadar güzel mal almışlar ki 2.7-2.80 gibi kimse kalmamış. Şimdi sokuşturacak adam arıyorlar. Ama satamadığı için hacimsiz yukarı yapıyor. 10-20 bin lot alan oldu mu hemen 5-6 kademe veriyor.

4.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Hiç bir halt gelmez. O kadar güzel mal almışlar ki 2.7-2.80 gibi kimse kalmamış. Şimdi sokuşturacak adam arıyorlar. Ama satamadığı için hacimsiz yukarı yapıyor. 10-20 bin lot alan oldu mu hemen 5-6 kademe veriyor.
    Haklı olabilirsiniz ancak genel müdürün 28 haziranda yaptığı tarihinin en büyük yatırım haberi var. . Raziyi alırken hissenin nasıl yükseldiği malum ... izlemekte fayda var alım için bilanço beklenebilir sonrasında yoluna devam ediyorsa bilinki bi yatırım haberi yolda olabilir

5.  Alıntı Originally Posted by nanek34 Yazıyı Oku
    Haklı olabilirsiniz ancak genel müdürün 28 haziranda yaptığı tarihinin en büyük yatırım haberi var. . Raziyi alırken hissenin nasıl yükseldiği malum ... izlemekte fayda var alım için bilanço beklenebilir sonrasında yoluna devam ediyorsa bilinki bi yatırım haberi yolda olabilir

Bu yönetim değilmiydi bu fiyatlardan yatırım yapılmaz faizler yüksek diye şuanda açıklamayı yaptığı zamandan daha yükksek faizler şuanda ne değişti amaçları belli bunlar spekle hareket ediyor çakal sürüsü nediyim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Neyse artık alana satana bereket versin
     Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Bu yönetim değilmiydi bu fiyatlardan yatırım yapılmaz faizler yüksek diye şuanda açıklamayı yaptığı zamandan daha yükksek faizler şuanda ne değişti amaçları belli bunlar spekle hareket ediyor çakal sürüsü nediyim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yükseliş kozaa ike alakalı gibi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bu şirket nezaman kendi faaliyeti ile alakalı yatırım yapar kar marjını yükseltir daha önemlisi yönetim giderlerini azaltır ozaman birşeyler olabilir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 664/924 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •