Sayfa 677/924 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon
Arama sonucu : 7390 madde; 5,409 - 5,416 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. yani son bir ayda pegasus dan sonra en cok kazandıran senette yorum yapıyorsunuz arkadaşlar.
    enteresan dır ama ne ucacak diyen var ne kacacak

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    Zurnanın son deliğinde kapattı...
    Açıkcası süper yer👍 Gün içi hareketler yeşilde olsa, yine benzer hareketini yaptı ve kapatırken yoğun alımlarla zirvede kapattı.. Pazartesi yükselişin devamı gelecek belli oldu. Ama artık 3.88 üzeri hedefler ve kanal değişir.. esas şenlik ozaman başlar...
    Bakalım görelim...
    Geçen haftaki yazımı tekrar yapıştırayım... bakalım görelim...

3.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Pili bitti kağıt çok yoruldu,iyi de prim yaptı,tehlikeli hale geldi,benim fikrim,tavsiye değildir...
    Daha yorulmamış demekki... para girişi ciddi artıyor.. hisse yine günü enyüksekte kapattı yani yükseliş devam edecek diyorlar...
    4.36 ve 4.65 önemli... 4.65 üzeri olay ap ayrı bir boyut kazanır... 3.88 üzeri hisse için yükseliş kanalında devam demektir. Bir düşer 2 yükselir ama kanal yükselende..
    Bakalım görelim..

4.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    Daha yorulmamış demekki... para girişi ciddi artıyor.. hisse yine günü enyüksekte kapattı yani yükseliş devam edecek diyorlar...
    4.36 ve 4.65 önemli... 4.65 üzeri olay ap ayrı bir boyut kazanır... 3.88 üzeri hisse için yükseliş kanalında devam demektir. Bir düşer 2 yükselir ama kanal yükselende..
    Bakalım görelim..
    Hadi İnşaAllah yükselsin tek temennimiz

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu hisseyi bu fiyattan almak biraz cesaret ister,kısa sürede %80 prim yaptı,bugün az olan hisselerimi satıp prim yapmamış hisselere dönmeye karar verdim,asla tavsiye değildir.

6. Raziyi aldığı yılda 2 den başlayıp 60 lara gittini bilirim ne hareketti ama.. tabi o zaman razı olayı vardı şimdiki yükselişin nedeni belirsiz ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by nanek34 Yazıyı Oku
    Raziyi aldığı yılda 2 den başlayıp 60 lara gittini bilirim ne hareketti ama.. tabi o zaman razı olayı vardı şimdiki yükselişin nedeni belirsiz ytd

Ben bu hareketin au için olduğunu düşünüyorum nedense artık?

8.  Alıntı Originally Posted by nanek34 Yazıyı Oku
    Raziyi aldığı yılda 2 den başlayıp 60 lara gittini bilirim ne hareketti ama.. tabi o zaman razı olayı vardı şimdiki yükselişin nedeni belirsiz ytd

Hiç söyleme...
    O sene 6 dan alıp 8 den kısa sürede sattıp kar yaptım.. ne kardı beee dedim.. 2 ayda hisse 60 olmuştu.. ogünlerde inanılmazbir acıydı benim için.. elimde 30.000 lot vardı 6 dan... 180.000 tl paramı 240.000 yapıp satmıştım. 2ay sabretseydim 1.800.000tl olacaktı...
    Bidaha bu şans maalesef gelmez...
    tek ihtimal afrikada fosfat madeni ortaklığı olursa olur yoksa hayallerde buluşuruz, bu şarkıyla kavuşuruz...
    Bakalım görelim...

Sayfa 677/924 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •